iOS 15 beta 2 vs iOS 14.6  - test szybkości polecane, ciekawostki Wideo, test szybkości, iOS 15 beta 2, iOS 14.6, Apple  Kilka dni temu, Apple wypuściło drugą wersję beta iOS 15 z kilkoma nowymi funkcjami i zmianami. Pierwsza beta iOS 15 nie przyniosła żadnych znaczących ulepszeń wydajności w stosunku do iOS 14. Czy coś się zmieniło w drugiej wersji systemu? iOS15 iOS14

iOS 15 beta 2 vs iOS 14.6 – test szybkości

Kilka dni temu, Apple wypuściło drugą wersję beta iOS 15 z kilkoma nowymi funkcjami i zmianami. Pierwsza beta iOS 15 nie przyniosła żadnych znaczących ulepszeń wydajności w stosunku do iOS 14. Czy coś się zmieniło w drugiej wersji systemu?

YouTuber iAppleBytes przeprowadził test szybkości iOS 15 beta 2 i porównał najnowsze oprogramowanie z iOS 14.6. Czy gigant z Cupertino wprowadził w drugiej becie jakiekolwiek ulepszenia wydajności? Niestety nie. Oprogramowanie działa niemal tak samo jak iOS 14.6.

iOS 15 vs iOS 14 – test szybkości

Warto również zauważyć jest jest to dopiero druga wersja beta systemu iOS 15 wydana przez Apple. Do oficjalnej premiery zostało jeszcze sporo czasu, więc być może zmiany w działaniu naszych iPhone’ów zobaczymy dopiero w kolejnych wersjach.

A czy zauważyłeś poprawę wydajności na iPhonie lub iPadzie po zainstalowaniu wersji beta iOS 15? Koniecznie daj nam znać!

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry