iOS 15 beta 3 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, lista zmian w iOS 15 neta 3, lista zmian, iOS 15 beta 3, co nowego w iOS 15 beta 3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Świetna wiadomość dla deweloperów. Apple udostępniło im właśnie iOS 15 beta 3. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 12 1

iOS 15 beta 3 dostępna do pobrania – lista zmian

Świetna wiadomość dla deweloperów. Apple udostępniło im właśnie iOS 15 beta 3. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 15 beta 2 znajdziecie poniżej.

iOS 15 beta 3 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, lista zmian w iOS 15 neta 3, lista zmian, iOS 15 beta 3, co nowego w iOS 15 beta 3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Świetna wiadomość dla deweloperów. Apple udostępniło im właśnie iOS 15 beta 3. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 11

Lista zmian i nowości w iOS 15 beta 3

  • nowy ekran powitalny w App Store
  • poprawki błędów

Wygląda na to, że iOS 15 beta 3 skupia się głównie na poprawkach błędów. Po chwili przeglądania systemu nie zauważyliśmy istotnych zmian. Oczywiście  szukamy nowości dalej i gdy tylko znajdziemy coś ważnego o czym trzeba napisać dodamy to do powyższej listy. Odświeżajcie wpis co jakiś czas.

W tej chwili oprogramowanie mogą instalować tylko deweloperzy, który mają wykupiony dostęp do konta.  Jeśli chodzi o publiczną betę to zostanie ona udostępniona zapewne nieco później. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry