iOS 15 beta 5

iOS 15 beta 5 dostępna do pobrania – lista zmian

Świetne wiadomości dla osób biorących udział w beta testach najnowszych systemów firmy Apple. Właśnie w tej chwili gigant z Cupertino udostępnił deweloperom iOS 15 beta 5 i iPadOS 15 beta 5. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 15 beta 4 znajdziecie poniżej.

iOS 15 beta 5 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, lista zmian, iPadOS 15 beta 5, iOS 15 beta 5, co nowego, Apple, Aktualizacja  Świetne wiadomości dla osób biorących udział w beta testach najnowszych systemów firmy Apple. Właśnie w tej chwili gigant z Cupertino udostępnił deweloperom iOS 15 beta 5 i iPadOS 15 beta 5. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 11

Wszystkie zmiany i nowości w iOS 15 beta 5

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że piąta już beta iOS 15 skupia się jedynie na poprawkach błędów. Właśnie zabieramy się za instalację i oczywiście, gdy tylko znajdziemy zmiany o których należy Was poinformować edytujemy wpis i wszystkie nowości dodamy do powyższej listy. Pamiętajcie zatem aby odświeżyć wpis co jakiś czas.

Jak zainstalować iOS 15 beta

W tej chwili oprogramowanie mogą instalować tylko deweloperzy, który mają wykupiony dostęp do konta.  Jeśli chodzi o publiczną betę to zostanie ona udostępniona zapewne nieco później. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top