iOS 15 beta 6 dostępna do pobrania – lista zmian

Świetne wiadomości dla osób biorących udział w beta testach najnowszych systemów firmy Apple. Właśnie w tej chwili gigant z Cupertino udostępnił deweloperom iOS 15 beta 6 i iPadOS 15 beta 6. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 15 beta 5 znajdziecie już za małą chwilę poniżej.

iOS 15 beta 6 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, nowosci w iOS 15 beta 6, Nowości, lista zmian, iPadOS 15 beta 6, iOS 15 beta 6, co nowego w iOS 15 beta 6, co nowego, Apple, Aktualizacja  Świetne wiadomości dla osób biorących udział w beta testach najnowszych systemów firmy Apple. Właśnie w tej chwili gigant z Cupertino udostępnił deweloperom iOS 15 beta 6 i iPadOS 15 beta 6. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 2 1

Wszystkie zmiany i nowości w iOS 15 beta 6

 

  • poprawki błędów

Z oficjalnej listy zmian wynika, że szósta już beta iOS 15 skupia się jedynie na poprawkach błędów. Właśnie zabieramy się za instalację i oczywiście, gdy tylko znajdziemy zmiany o których należy Was poinformować edytujemy wpis i wszystkie nowości dodamy do powyższej listy. Pamiętajcie zatem aby odświeżyć wpis co jakiś czas.

Jeśli lista zmian się nie zmieni to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie zauważyliśmy. Wielkość aktualizacji na naszym urządzeniu to nieco ponad 800 MB.

Jak zainstalować iOS 15 beta 6

 

W tej chwili oprogramowanie mogą instalować tylko deweloperzy, który mają wykupiony dostęp do konta.  Jeśli chodzi o publiczną betę to zostanie ona udostępniona zapewne nieco później. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry