dźwięk przestrzenny iOS 15

iOS 15 i macOS Monterey sprawiają, że każdy dźwięk jest przestrzenny, ale potrzebujesz AirPods Pro / Max

Pierwsze wersje beta systemów iOS 15 i macOS Monterey wprowadziły nową funkcję odtwarzania, która pozwala na uzyskanie dźwięku przestrzennego.

W angielskiej wersji systemu operacyjnego funkcja nosi nazwę ?Spatialize Stereo? – przekształca dowolny miks stereo w wirtualne przestrzenne środowisko dźwiękowe.

Wraz z wydaniem iOS 15 posiadacze AirPods Pro i AirPods Max będą mogli słuchać dowolnej piosenki lub oglądać wideo w dowolnej aplikacji, konwertując treści stereo na dźwięk przestrzenny.

Jak włączyć dźwięk przestrzenny na iOS 15 i macOS Monterey

iOS 15 i macOS Monterey sprawiają, że każdy dźwięk jest przestrzenny, ale potrzebujesz AirPods Pro / Max polecane, ciekawostki macOS 12 Monterey, iOS 15, dzwiek przestrzenny  Pierwsze wersje beta systemów iOS 15 i macOS Monterey wprowadziły nową funkcję odtwarzania, która pozwala na uzyskanie dźwięku przestrzennego.  
 iOS przestrzenny 1

  • Podłącz AirPods Pro lub AirPods Max do iPhone’a lub iPada.
  • Rozpocząć odtwarzanie dźwięku lub wideo bez Dolby Atmos.
  • Otwórz Centrum sterowania i przytrzymaj suwak głośności.
  • Kliknij przycisk Utwórz przestrzenne stereo, aby go włączyć.

W systemie macOS Monterey ta opcja jest uruchamiana z menu Dźwięk w Centrum sterowania. Oczywiście nie jest to prawdziwy Dolby Atmos, ale z tej funkcji można korzystać np. podczas oglądania filmów. Nam się bardzo podoba!

Przegląd najnowszych systemów

Jak zainstalować iOS 15 beta

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry