iOS 15 i watchOS 8 rozwiązują problem niewystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku do wykonania aktualizacji polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15, brak wolnego miejsca  Wraz z wydaniem iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zmieni swoje podejście do dystrybucji aktualizacji systemu operacyjnego, wymagając mniej wolnego miejsca na urządzeniu. aktualizacja

iOS 15 i watchOS 8 rozwiązują problem niewystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku do wykonania aktualizacji

Wraz z wydaniem iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zmieni swoje podejście do dystrybucji aktualizacji systemu operacyjnego, wymagając mniej wolnego miejsca na urządzeniu.

W informacjach o wydaniu trzeciej kompilacji iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8 pojawiła się informacja mówiąca o tym, że ??rozwiązano problem braku wolnego miejsca na gadżetach podczas instalowania aktualizacji.

iOS 15 i watchOS 8 rozwiązują problem niewystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku do wykonania aktualizacji polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15, brak wolnego miejsca  Wraz z wydaniem iOS 15, iPadOS 15 i watchOS 8, Apple zmieni swoje podejście do dystrybucji aktualizacji systemu operacyjnego, wymagając mniej wolnego miejsca na urządzeniu. iOS15 miejsce

Firma Apple nie podaje szczegółowych informacji na temat tego, co zostało zmienione ani jak to będzie działać, ale informacje stwierdzają, że aktualizacje systemu można teraz instalować na iPhone, iPadzie lub Apple Watch, nawet jeśli masz mniej niż 500 MB wolnego miejsca.

Ostateczne wydanie iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 i innych systemów operacyjnych Apple ma nastąpić jesienią.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry