trybnocny

iOS 15 pozwala wyłączyć tryb nocny Aparatu

Premiera iOS 15 zbliża się wielkimi krokami. Do oficjalnego wydania został miesiąc, a w sieci ciągle pojawia się opis nowości odnalezionych w nowych systemach Apple.

Dzisiejsza nowość dotyczy trybu nocnego w Aparacie, czyli funkcji wprowadzonej w 2019 roku i mającej na celu poprawę jakości ujęć w warunkach słabego oświetlenia.

W poprzednich systemach tryb nocny, włącza się automatycznie, więc jeśli nie chcemy skorzystać z tej opcji musimy ją za każdym razem wyłączać. Na szczęście w w iOS 15 się to zmienia. Zmienia się na plus – duży plus.

Dzięki nowemu przełącznikowi wprowadzonemu przez Apple w tegorocznej dużej aktualizacji systemu będziemy mogli uniemożliwić automatyczną aktywację tego trybu.

iOS 15 pozwala wyłączyć tryb nocny Aparatu ciekawostki tryb noc w aparacie iPhone, tryb noc, jak wyłączyć tryb nocny aparatu w iPhone, jak wyłaczyć  Premiera iOS 15 zbliża się wielkimi krokami. Do oficjalnego wydania został miesiąc, a w sieci ciągle pojawia się opis nowości odnalezionych w nowych systemach Apple. TrybNoc 1300x700
Tryb Noc w iOS 15.

Aby wyłączyć automatyczne włączenie trybu nocnego, musisz wykonać kilka prostych kroków.

Jak wyłączyć tryb nocny w aparacie iPhone

  • Otwórz aplikację Ustawienia
  • Przewiń w dół do aparatu
  • Teraz wejdź do podmenu Zachowaj ustawienia
  • Włącz przełącznik trybu nocnego

Następnym razem, gdy włączysz aparat, aby zrobić zdjęcie w słabych warunkach oświetleniowych, konieczne będzie naciśnięcie specjalnego przycisku, który aktywuje tryb noc.

Po ponownym uruchomieniu aplikacji Aparat, tryb nocny będzie wyłączony. Mała zmiana, a cieszy. Od teraz Ty będziesz decydować, kiedy chcesz korzystać z tego trybu, a nie telefon.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry