lokalizacja wyłączonego iPhone

iOS 15 umożliwia zlokalizowanie wyłączonego, a nawet sformatowanego iPhone?a

Apple po cichu wprowadziło znaczące ulepszenia w aplikacji Znajdź w iOS 15 i utrudniło życie złodziejom. Teraz zgubiony czy skradziony iPhone można znaleźć, nawet jeśli jest wyłączony, rozładowany czy nawet sformatowany.

Producent twierdzi, że za pomocą sieci Latitude użytkownicy będą mogli znaleźć urządzenia nawet po ich wyłączeniu. Ta funkcja jest przydatna, jeśli zgubione urządzenie zostanie skradzione i wyłączone lub jeśli wyczerpie się bateria.

iOS 15 umożliwia lokalizację wyłączonego iPhone’a

iOS 15 umożliwia zlokalizowanie wyłączonego, a nawet sformatowanego iPhone?a polecane, ciekawostki sformatowany iPhone, lokalizacja iPhone, jak odszukać wyłączonego iPhone, iPhone, iOS 15  Apple po cichu wprowadziło znaczące ulepszenia w aplikacji Znajdź w iOS 15 i utrudniło życie złodziejom. Teraz zgubiony czy skradziony iPhone można znaleźć, nawet jeśli jest wyłączony, rozładowany czy nawet sformatowany. AirTag

Nie jest jeszcze jasne, jak dokładnie działa ta funkcja, ale najprawdopodobniej działa w taki sposób jak AirTag – każde urządzenie firmy znajdujące się w pobliżu z brakującym gadżetem wyśle ????Ci informacje o jego lokalizacji.

Apple zauważa również, że blokada aktywacji pomoże zlokalizować zgubione urządzenie nawet po jego sformatowaniu, więc złodzieje nie będą w stanie wyłączyć śledzenia, nawet usuwając wszystkie dane z gadżetu. Co więcej, urządzenie powiązane z określonym Apple ID pokaże na ekranie powitalnym, że jest zablokowane i należy do innej osoby.

Pozostałe nowości w iOS 15 / iPadOS 15

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry