iOS 15 wprowadza możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w apce Zdjęcia polecane, ciekawostki metadane, iPhone, iOS 15, EXIF  Kolejną bardzo fajną funkcją w iOS 15 jest możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w aplikacji Zdjęcia. Jak tego dokonać? iOS15 2 1

iOS 15 wprowadza możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w apce Zdjęcia

Kolejną bardzo fajną funkcją w iOS 15 jest możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w aplikacji Zdjęcia. Jak tego dokonać?

W systemie iOS 15 każde zdjęcie dostępne w systemowej galerii ma nowy przycisk ?info?, który pokazuje format obrazu, czym było zrobione zdjęcie i miejsce, w którym zostało wykonane. Wcześniej nie było możliwości wyświetlenia tych informacji bezpośrednio w aplikacji. Konieczne było instalowanie aplikacji innych firmy lub korzystać z innych urządzeń.

iOS 15 wprowadza możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w apce Zdjęcia polecane, ciekawostki metadane, iPhone, iOS 15, EXIF  Kolejną bardzo fajną funkcją w iOS 15 jest możliwość przeglądania metadanych EXIF bezpośrednio w aplikacji Zdjęcia. Jak tego dokonać? iOS informacje

Nowy interfejs może być również używany do dodawania podpisów i sprawdzania lokalizacji, w której zrobiono zdjęcie. Dostępna jest także możliwość zmiany lokalizacji, daty czy godziny wykonania zdjęcia, ale o tym napiszemy później.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry