iphone14pro 10

iOS 16.1 beta 4 dodaje pogrubioną krawędź Dynamic Island w trybie ciemnym

W iOS 16.1 beta 4 zmieniono nieco dynamiczną wyspę w iPhone 14 Pro i Pro Max. Aby była bardziej widoczna na ciemnym tle lub w trybie ciemnym.

Granica o której mowa nie pojawia się w obecności jaśniejszych kolorowych teł. Ta “nowa” obwódka pojawia się tylko przy aktywnym trybie ciemnym lub czarnym tle i tylko przed odblokowaniem urządzenia lub przy aktywnej dynamicznej wyspie.

iOS 16.1 beta 4 dodaje pogrubioną krawędź Dynamic Island w trybie ciemnym ciekawostki iOS 16.1 beta 4  W iOS 16.1 beta 4 zmieniono nieco dynamiczną wyspę w iPhone 14 Pro i Pro Max. Aby była bardziej widoczna na ciemnym tle lub w trybie ciemnym. dynamic

W codziennym użytkowaniu zatem, jeśli dynamiczna wyspa nie jest zajęta przez aplikację, nie zobaczysz granicy. Jednak gdy przejdziesz do odtwarzania muzyki lub korzystania z dowolnej aplikacji, która wyświetla zawartość w dynamicznej wyspie, pojawi się granica.

Ten wybór, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się niezbyt przyjemny, jest nienachalny i ułatwia dostęp do kontrolek dynamicznej wyspy, gdy są używane z jakąś obsługiwaną aplikacją.

Co o tym sądzicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top