iOS 16.1

iOS 16.1 umożliwia pobieranie zawartości aplikacji w tle zaraz po instalacji

W najnowszej wersji beta systemu iOS 16.1 firma Apple dodała nowy przełącznik do ustawień App Store. Do czego służy i jak działa? Już wyjaśniamy.

Nowość umożliwia automatyczne rozpoczęcie pobierania zawartości w aplikacji po jej pobraniu i przed pierwszym uruchomieniem jej przez użytkownika.

iOS 16.1 umożliwia pobieranie zawartości aplikacji w tle zaraz po instalacji ciekawostki iOS 16.1  W najnowszej wersji beta systemu iOS 16.1 firma Apple dodała nowy przełącznik do ustawień App Store. Do czego służy i jak działa? Już wyjaśniamy. iso16.1b3

„Aplikacje będą działały automatycznie w tle, aby pobierać zawarość przed ich pierwszym uruchomieniem” — mówi opis przełącznika.

Dzięki tej nowej opcji, gdy użytkownik zainstaluje aplikację z App Store‌ ta automatycznie uruchomi się w tle i pobierze zawartość, dzięki czemu przy pierwszym otwarciu aplikacji przez użytkownika będzie ona gotowa do użycia. Nowy przełącznik został dodany w trzeciej wersji beta systemu iOS 16.1 i dziewiątej wersji beta systemu macOS Ventura

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top