ios16.2

iOS 16.2 beta 1 dostępny dla deweloperów

iOS 16.2 beta 1 i iPadOS 16.2 beta 1 jest już dostępny dla deweloperów. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości o których musisz wiedzieć znajduje się w tym wpisie.

Jak wspomniano, pierwsza wersja beta jest obecnie dostępna tylko dla programistów i może zostać zainstalowana przez osoby zarejestrowane w programie Apple Developer.

Przypominamy również, że instalacja jest możliwa poprzez pobranie oprogramowania z centrum deweloperów lub przez OTA przy użyciu profilu do zainstalowania na urządzeniu. Jeśli chodzi o publiczną wersję beta, na premierę będziemy musieli poczekać.

iOS 16.2 beta 1 dostępny dla deweloperów ciekawostki nowości i zmiany w iOS 16.2 beta 1, iOS 16.2 beta 1, co nowego w iOS 16.2 beta 1  iOS 16.2 beta 1 i iPadOS 16.2 beta 1 jest już dostępny dla deweloperów. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości o których musisz wiedzieć znajduje się w tym wpisie. widgety ios16

Z oficjalnej listy wynika, że iOS 16.2 beta 1 i iPadOS 16.2 bela 1 skupia się na poprawkach błędów, ale oczywiście gdy po instalacji znajdziemy coś o czym należy wspomnieć zaktualizujemy artykuł i dodamy listę zmian powyżej. Jutro opiszemy Wam także jak zainstalować nowy system na kompatybilnych iPhone’ach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top