widgety ios16

iOS 16.2 wprowadza widżet Sleep na ekranie blokady

iOS 16.2 dodaje nowy widżet Sleep na ekranie blokady iPhone. Jak wygląda? Screeny z systemu możecie zobaczyć w tym wpisie. Zapraszamy!

Widżet Sleep jest jedynym nowym widżetem dodanym w iOS 16.2. Nowość pobiera dane z w aplikacji Zdrowie oraz z tych zbieranych przez Apple Watch lub inne urządzenia monitorujące sen. Dostarcza on informacji takich jak czas spędzony w łóżku i jakość snu, przy czym dostępne są trzy warianty.

iOS 16.2 wprowadza widżet Sleep na ekranie blokady ciekawostki widget sleep, widget sen, iOS 16.2  iOS 16.2 dodaje nowy widżet Sleep na ekranie blokady iPhone. Jak wygląda? Screeny z systemu możecie zobaczyć w tym wpisie. Zapraszamy! sleep widget

Prosty jednopanelowy widget pokazuje czas spędzony w łóżku, natomiast dwie opcje wielopanelowe wyświetlają wykres słupkowy pokazujący jakość snu lub większy widget pokazujący czas spędzony w łóżku z wizualną reprezentacją. Stuknięcie widżetu otwiera sekcję Sen w aplikacji Zdrowie.

W modelach iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max widżet jest przyciemniony, gdy wyświetlacz jest w trybie zawsze włączony ekran.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top