homekit 1

iOS 16.4 wprowadzi działającą wersję nowej architektury HomeKit i aplikacji Dom

Wraz z iOS 16.2 firma Apple wprowadziła zaktualizowaną architekturę HomeKit i aplikacji Dom, ale nowość została wycofana tydzień później.

Teraz czytamy na macrumors.com, Apple planuje ponownie wprowadzić odnowioną architekturę HomeKit w nadchodzącej aktualizacji iOS 16.4. Pracownicy firmy kilka dni po wycofaniu powiedzieli, że jest to tymczasowe usunięcie i opcja aktualizacji „wkrótce wróci”.  Nowe odniesienie w kodzie zauważone przez Nicolása Álvareza (@nicolas09F9) potwierdza, że ​​​​wycofana w grudniu aktualizacja powróci i ponownie pojawi się w iOS 16.4.  Pierwsza beta nowego systemu pojawiana pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

HomeKit jest technologią inteligentnego domu opracowaną przez firmę Apple. Pozwala ona na zintegrowanie wielu urządzeń inteligentnych w jedną sieć, co umożliwia ich centralne zarządzanie i współpracę. Dzięki HomeKit, można sterować oświetleniem, termostatem, kamerami, alarmem i innymi urządzeniami za pomocą jednej aplikacji na iPhone’a lub iPada, a także głosowo za pomocą asystenta Siri.

HomeKit zapewnia także bezpieczeństwo danych, ponieważ wszystkie informacje są szyfrowane i przechowywane na urządzeniach Apple. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku kamer i innych urządzeń, które mogą przechowywać wrażliwe dane. System jest również łatwy w konfiguracji i użytkowaniu. Urządzenia są łatwo dodawane do sieci i można je łatwo skonfigurować i sterować za pomocą aplikacji.

iOS 16.4 wprowadzi działającą wersję nowej architektury HomeKit i aplikacji Dom ciekawostki kiedy iOS 16.4, ios 16.4 kiedy, ios 16.4 download, ios 16.4 beta profile download, ios 16.4 beta features, ios 16.4 beta download, ios 16.4 beta, iOS 16.4  Wraz z iOS 16.2 firma Apple wprowadziła zaktualizowaną architekturę HomeKit i aplikacji Dom, ale nowość została wycofana tydzień później. homekit

Według Apple nowa aktualizacja poprawia niezawodność i wydajność komunikacji między akcesoriami inteligentnego domu a urządzeniami Apple. Firma pracuje nad nowością od czasu ogłoszenia iOS 16 na WWDC, czyli od czerwcu 2022 roku.

Kiedy po raz pierwszy wydano Home Architecture, niektóre urządzenia HomeKit zniknęły z konfiguracji HomeKit lub utknęły w stanie „konfiguracja/aktualizacja”. Ponadto zaproszenia do udostępniania domów innym osobom nie powiodły się, co zakłóciło bezpieczne nagrywanie wideo HomeKit dla niektórych użytkowników.

Gdy tylko nowe systemy iOS 16.4 beta 1 i iPadOS 16.4 beta 1 zostaną wydane od razu Was o tym poinformujemy. Wraz z pierwszymi betami ma pojawić się także finalna wersja iOS 16.3.1, która będzie skupiać się na poprawkach błędów. Informowaliśmy Was o tym kilka dni temu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top