ios16.5beta1

iOS 16.5 beta 1 dostępny do pobrania

Do deweloperów trafił właśnie nowy system iOS 16.5 beta 1. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości, jak i skąd pobrać? Wszystko w tym wpisie.

Najnowsza aktualizacja podobnie jak w przypadku watchOS 9.5 beta 1 jest dostępna dla zarejestrowanych programistów beta, a publiczna wersja beta będzie prawdopodobnie dostępna w ciągu najbliższych dni. Dzień po wydaniu iOS 16.4, Apple rozpoczęło proces testowania beta nowej aktualizacji.

Aby pobrać iOS 16.5 beta 1, wystarczy przejść do aplikacji Ustawienia, wybrać Ogólne, a następnie Aktualizacja oprogramowania – oczywiście należy być zarejestrowanym programistom. Po pobraniu, można zainstalować aktualizację bezpośrednio na swoim urządzeniu. Numer kompilacji dzisiejszej aktualizacji to 20F5028e.

Co nowego w iOS 16.5 beta 1

iOS 16.5 beta 1 dostępny do pobrania ciekawostki Weryfikacja klucza kontaktowego iMessage, watchOS 9.5, tvOS 16.5, tryb ułatwień dostępu, programiści, Konto oszczędnościowe Apple Card, iPadOS 16.5, iOS 16.5 brat 1, iOS 16.5, HomePod Software, co nowego w iOS 16.5 beta 1, CarPlay, Błędy, bezpieczenstwo, beta testowanie, Apple, aktualizacje  Do deweloperów trafił właśnie nowy system iOS 16.5 beta 1. Co się zmieniło? Lista zmian i nowości, jak i skąd pobrać? Wszystko w tym wpisie. iOS16.5beta1 1

Mimo że iOS 16.5 beta 1 jest już dostępny, Apple wciąż nie wydało wszystkich zapowiedzianych funkcji. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Apple Card. Innymi funkcjami, które  nadal są w fazie rozwoju to CarPlay nowej generacji, weryfikacja klucza kontaktowego iMessage oraz niestandardowy tryb ułatwień dostępu.

Oprócz nowości w każdej nowej aktualizacji, Apple wprowadza również poprawki i ulepszenia, które mogą wpłynąć na lepsze i stabilniejsze działanie urządzeń. Takie ulepszenia są szczególnie ważne dla programistów, którzy tworzą aplikacje na platformę iOS.

Apple wydało dziś nie tylko iOS 16.5 beta 1, ale także tvOS 16.5, HomePod Software w wersji 16.5, watchOS 9.5 i iPadOS 16.5. Wszystkie te aktualizacje jak wspomnieliśmy powyżej są dostępne dla zarejestrowanych programistów.

Jak zawsze, warto pamiętać, że beta wersje są przeznaczone tylko dla programistów i powinny być instalowane tylko na urządzeniach, które nie są wykorzystywane jako główne urządzenia. Wersje beta mogą zawierać błędy i problemy, co może wpłynąć na stabilność i bezpieczeństwo urządzenia. Dlatego też, przed zainstalowaniem wersji beta, warto wykonać kopię zapasową urządzenia.

Mimo że iOS 16.5 beta 1 może nie być tak ekscytującą aktualizacją jak wcześniejsze wersje, spodziewamy się, że Apple będzie wprowadzać więcej funkcji i poprawek, aby zwiększyć wydajność i użyteczność swoich produktów. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych aktualizacji i nowych funkcji, które zostaną wprowadzone w przyszłości.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top