ios16.5 3

iOS 16.5 beta 2 i iPadOS 16.5 beta 2 dostępne dla deweloperów

Firma Apple udostępniła dzisiaj programistom iOS 16.5 beta 2  oraz iPadOS 16.5 beta 2. Co się zmieniło? Oto lista zmian i nowości.

Jak zapewne wiecie nowe oprogramowanie to ma na celu przetestowanie nowych funkcji i poprawek, zanim zostaną udostępnione publicznie.

Nowa wersja iOS 16.5 beta 2 pojawiła się dwa tygodnie po wydaniu pierwszej bety i wprowadza kilka drobnych zmian. Jednak z uwagi na to, że uwaga skupia się już na iOS 17, który zostanie zaprezentowany za dwa miesiące na WWDC, iOS 16.5 nie zawiera wielu znaczących zmian.

Co nowego w iOS 16.5 beta 2

iOS 16.5 beta 2 i iPadOS 16.5 beta 2 dostępne dla deweloperów ciekawostki WatchOS, tvos, transmisje sportowe, Sport, Siri, publiczna wersja, programiści, Obraz w obrazie, nagrywanie ekranu, iPadOS 16.5 beta 2, iPadOS, iOS 16.5 beta 2, iOS, beta testerzy, Apple News+, Apple, aktualizacje  Firma Apple udostępniła dzisiaj programistom iOS 16.5 beta 2  oraz iPadOS 16.5 beta 2. Co się zmieniło? Oto lista zmian i nowości. iOS16.5beta1 1

Jedną z nowych funkcji, którą wprowadza iOS 16.5, jest możliwość nagrywania ekranu za pomocą wirtualnego asystenta Siri. Teraz użytkownicy mogą łatwo rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie ekranu bezpośrednio przez Siri. Aktualizacja ta dodaje również dedykowaną kartę Sport do aplikacji Apple News, która jest na żądanie wielu fanów sportu.

Wreszcie, Apple pracuje nad nową funkcją obrazu w obrazie dla aplikacji telewizyjnej, w szczególności do przesyłania strumieniowego wielu wydarzeń sportowych w tym samym czasie. Ta funkcja pozwala na oglądanie kilku transmisji sportowych jednocześnie w małych oknach na ekranie.

Apple udostępni prawdopodobnie publiczną, finalną wersję iOS 16.5 w maju. W międzyczasie firma kontynuuje testowanie beta, wydając kolejne wersje dla programistów.

Warto zaznaczyć, że Apple udostępniło również nowe wersje beta dla innych systemów operacyjnych, takich jak watchOS 9.5, tvOS 16.5 i macOS Ventura 13.4 beta 2.

Wprowadzanie nowych funkcji i poprawek przez Apple w aktualizacjach systemu operacyjnego jest zawsze ekscytującym wydarzeniem dla użytkowników urządzeń marki Apple. Dzięki tym aktualizacjom użytkownicy mogą cieszyć się nowymi funkcjami i poprawionymi możliwościami swoich urządzeń, a tym samym zwiększyć swoją produktywność i efektywność.

A czy Ty zainstalowałeś już nową betę na swoim urządzeniu? Czy wolisz jednak poczekać do finalnego wydania? Daj nam koniecznie znać. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Jeśli zauważyłeś jakieś ciekawe zmiany to daj znam o nich znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top