ios16.5 1

iOS 16.5 nadchodzi. Oto możliwa data premiery systemu

Apple prawdopodobnie wypuści nowy system iOS 16.5 w przyszłym tygodniu. Informację podał użytkownik Twittera, który wcześniej udostępniał numery kompilacji dla kilku aktualizacji iOS.

System iOS 16.5 był testowany w wersji beta od końca marca i zarysowuje się jako niewielka aktualizacja oprogramowania przed oficjalnym ogłoszeniem iOS 17 na WWDC 2023 (konferencji Apple Worldwide Developers) w czerwcu. Konto to podało, że numer finalnej kompilacji iOS 16.5 to 20F65.

Dla przypomnienia dodamy, że dotychczas w nadchodzącym systemie odkryto tylko dwie istotne funkcje i zmiany. Więcej na ich temat poniżej.

iOS 16.5 nadchodzi. Oto możliwa data premiery systemu ciekawostki zakładka Sport, wyniki sportowe, WWDC, ustawienia, treści sportowe, Siri, numery kompilacji, nagrywanie ekranu, iPhone, ios 16.5 what's new, ios 16.5 kiedy, ios 16.5 changes, ios 16.5 beta co nowego, iOS 16.5, Centrum Sterowania, Apple News+, Apple, Aplikacje, Aktualizacja  Apple prawdopodobnie wypuści nowy system iOS 16.5 w przyszłym tygodniu. Informację podał użytkownik Twittera, który wcześniej udostępniał numery kompilacji dla kilku aktualizacji iOS. ios16.3

  • Zakładka Sport w Apple News

W najnowszej wersji iOS 16.5, Apple wprowadziło zakładkę Sport do aplikacji News, co ułatwia dostęp do wiadomości, wyników i harmonogramów dla ulubionych drużyn i lig. Informacje te były wcześniej dostępne w zakładce Dzisiaj, ale teraz są eksponowane bardziej wyraźnie, gdyż Apple stawia na coraz większe zaangażowanie w treści sportowe na swoich platformach.

  • Nagrywanie ekranu za pomocą Siri

Warto zauważyć także niewielką, ale wygodną funkcję dodaną wraz z iOS 16.5, a mianowicie możliwość prośby Siri o rozpoczęcie nagrywania ekranu. Można powiedzieć: “Hej Siri, zacznij nagrywanie ekranu”, aby uruchomić nagrywanie wideo ekranu iPhone’a, a następnie poprosić Siri o zakończenie nagrywania, gdy tylko będzie to konieczne. Oczywiście, nadal można rozpocząć nagrywanie ekranu za pomocą Centrum sterowania po wcześniejszym włączeniu tej funkcji w Ustawieniach → Centrum sterowania.

Data premiery systemu iOS 16.5

iOS 16.5 nadchodzi. Oto możliwa data premiery systemu ciekawostki zakładka Sport, wyniki sportowe, WWDC, ustawienia, treści sportowe, Siri, numery kompilacji, nagrywanie ekranu, iPhone, ios 16.5 what's new, ios 16.5 kiedy, ios 16.5 changes, ios 16.5 beta co nowego, iOS 16.5, Centrum Sterowania, Apple News+, Apple, Aplikacje, Aktualizacja  Apple prawdopodobnie wypuści nowy system iOS 16.5 w przyszłym tygodniu. Informację podał użytkownik Twittera, który wcześniej udostępniał numery kompilacji dla kilku aktualizacji iOS. iOS16.5 3

Jeśli informacja jest faktycznie prawdziwa to nowa wersja systemu zostanie wydana już za tydzień w poniedziałek lub we wtorek. Oczywiście, gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Jak zatem widzicie iOS 16.5 przewiduje niewielką aktualizację systemu, która ma na celu poprawę jakości życia użytkowników iPhone’a przed wprowadzeniem znacznie większych zmian w nadchodzącej wersji iOS 17. Drobne modyfikacje i dodanie nowych funkcji, takich jak zakładka Sport czy nagrywanie ekranu za pomocą Siri, pokazują, że Apple stara się dostarczać coraz to lepsze doświadczenia dla swoich klientów.

A co wy sądzicie o tej aktualizacji? Ktoś z was w ogóle czeka na wspomniane przez nas wyżej nowości? Czy wszyscy czekają już na oficjalną prezentację iOS 17? Dajcie koniecznie znać w komentarzach lub na naszym Twitterze.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 323

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top