ios16.5 3

iOS 16.5 umożliwia nagrywanie ekranu przez Siri

Apple w swoim najnowszym systemie operacyjnym dla urządzeń mobilnych – iOS 16.5 beta 1, wprowadziło nową funkcjonalność, nagrywanie ekranu przez Siri.

Do tej pory, w poprzednich wersjach iOS, użytkownik mógł poprosić Siri o zrobienie zrzutu ekranu, jednak w celu nagrania ekranu musiał on interweniować ręcznie, klikając odpowiednią ikonę. W systemie iOS 16.5 beta 1 można już po prostu poprosić Siri o rozpoczęcie nagrywania ekranu, co znacznie ułatwi życie wielu użytkownikom.

Po wypowiedzeniu odpowiedniego polecenia, nagrywanie ekranu zostanie automatycznie uruchomione. Niestety, w tej wersji systemu iOS 16.5, nie ma jeszcze dedykowanej akcji nagrywania ekranu dla aplikacji Skróty, jednak spodziewane jest, że ta funkcjonalność pojawi się w przyszłej aktualizacji. Po zakończeniu nagrywania ekranu, Siri także będzie w stanie zatrzymać nagrywanie na żądanie użytkownika.

iOS 16.5 umożliwia nagrywanie ekranu przez Siri

iOS 16.5 umożliwia nagrywanie ekranu przez Siri ciekawostki zrzut ekranu, wygoda, użytkowanie, System operacyjny, Siri, prywatnosc, polecenie głosowe, platformy społecznościowe, nagrywanie ekranu, iOS 16.5, iOS, gry mobilne, dedykowany przełącznik, Control Center, beta, Aktualizacja  Apple w swoim najnowszym systemie operacyjnym dla urządzeń mobilnych - iOS 16.5 beta 1, wprowadziło nową funkcjonalność, nagrywanie ekranu przez Siri. siri

Jednym z przykładów, jak ta funkcjonalność może być użyta, jest nagrywanie gry mobilnej lub przeglądania aplikacji z przewodnikiem, a następnie udostępnienie nagrania swoim znajomym lub opublikowanie go na platformie społecznościowej.

Funkcja ta jest świetnym dodatkiem dla systemu iOS i z pewnością zwiększy wygodę użytkowania. Warto jednak zauważyć, że nagrywanie ekranu może naruszać prywatność innych osób, dlatego należy stosować tę funkcjonalność z umiarem i zgodnie z zasadami prywatności.

9to5mac, popularny serwis technologiczny, opublikował film, w którym pokazano, jak nowa funkcjonalność Siri działa w praktyce. Można w nim zobaczyć, jak łatwo i wygodnie można uruchomić nagrywanie ekranu za pomocą polecenia głosowego Siri.

A co Wy sądzicie o tej zmianie? Czy ktoś z Was będzie korzystać w ogóle tej nowości? Dajcie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zdania na ten temat.

Więcej na temat udostępnionych wczoraj systemów iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS znajdziecie tradycyjnie w naszych poniższych, polecanych przez nas wpisach. Przy okazji także gorąco zachęcamy do oceniania naszych wpisów za pomocą specjalnych gwiazdek dostępnych pod postami.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top