iOS 16

iOS 16 będzie miał nowy ekran blokady

iOS 16 będzie miał nowy ekran blokady. Takie informacje pojawiły się w sieci na tydzień przed oficjalną prezentacją nowych systemów Apple.

Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple wprowadzi ulepszony ekran blokady w iOS 16, nowy multitasking w iPadOS 16, ulepszoną nawigację w watchOS 9, dodatkowe funkcje inteligentnego domu w tvOS 16, przeprojektowane aplikacje w macOS 13 i wiele innych.

W najnowszym wydaniu swojego biuletynu Power On Gurman przedstawił swoje oczekiwania wobec wszystkich nadchodzących systemów operacyjnych firmy Apple, w tym iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 i macOS 13. Dziennikarz uważa, że aktualizacje będą “dość znaczące”.

iOS 16 będzie miał nowy ekran blokady ciekawostki ios 16 wsparcie, ios 16 na jakie iphony, iOS 16 kiedy, ios 16 co nowego, ios 16 beta profile, ios 16 beta kiedy, ios 16 beta, iOS 16  iOS 16 będzie miał nowy ekran blokady. Takie informacje pojawiły się w sieci na tydzień przed oficjalną prezentacją nowych systemów Apple. iOS16

Firma Apple planuje podobno wprowadzenie w systemie iOS 16 szeregu zmian w ekranie blokady, w tym szeregu widżetów, które będą wyświetlać użytkownikom różne informacje.

Jeśli chodzi o iPadOS 16, Gurman spodziewa się “dużych zmian w oknach i wielozadaniowości”, a tvOS 16 otrzyma “więcej skrótów inteligentnego domu”.

Ponadto Gurman mówi, że aplikacja Wiadomości zyska “więcej funkcji podobnych do sieci społecznościowych, zwłaszcza w przypadku wiadomości dźwiękowych”. Aplikacja Zdrowie nie pojawi się prawdopodobnie w systemach iPadOS ani macOS.

Z kolei watchOS 9 przyniesie “znaczące ulepszenia, które wpłyną na codzienną pracę i nawigację”, a także nowe tarcze zegarka i nowy tryb oszczędzania energii.

Dziennikarz twierdzi również, że w systemie macOS 13 firma Apple przeprojektuje aplikację Preferencje systemowe, upodabniając ją do aplikacji Ustawienia systemu iOS, a także wprowadzi indywidualne ustawienia dla poszczególnych aplikacji oraz inne zmiany w wyglądzie domyślnych aplikacji.

Systemy iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 i macOS 13 zostaną zaprezentowane przedpremierowo na konferencji Worldwide Developers Conference 2022, która odbędzie się w poniedziałek 6 czerwca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry