iOS 16 beta 2

iOS 16 beta 2 wprowadza możliwość tworzenia kopii zapasowych przez LTE

Według informacji podanych przez firmę Apple w iOS 16 beta 2 pojawiła się możliwość  tworzenia kopii zapasowych przez LTE.

Firma Apple twierdzi, że użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą teraz tworzyć kopie zapasowe swoich urządzeń za pośrednictwem połączenia LTE, a nie tylko połączenia 5G lub WiFi. Opcję oczywiście można wyłączyć. Odpowiednie ustawienia znajdują się w Ustawienia – Apple ID – iCloud – Backup.

iOS 16 beta 2 wprowadza możliwość tworzenia kopii zapasowych przez LTE ciekawostki kopia zapasowa icloud przez lte, jak tworzyc kopie zapasowa przez lte, iPhone, iOS 16 beta 2  Według informacji podanych przez firmę Apple w iOS 16 beta 2 pojawiła się możliwość  tworzenia kopii zapasowych przez LTE lub 5G ios16 backup

W systemie iOS 15 firma Apple umożliwiła użytkownikom tworzenie kopii zapasowych urządzeń w sieci 5G, gdy sieć WiFi nie była dostępna. Nie udało się jednak osiągnąć tego samego w sieciach LTE.

LTE mogą być wolniejsze, a kopie zapasowe mogą nadal pobierać dość dużo danych, ale wiele dostępnych obecnie planów taryfowych dla sieci komórkowych oferuje nieograniczone wykorzystanie danych, co ułatwia tworzenie kopii zapasowych nawet w sieciach LTE.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top