iOS 16 beta 4

iOS 16 beta 4 – nowości w aplikacji Wiadomości

iOS 16 beta 4 i iPadOS 16 beta 4 wprowadza pewne zmiany w edycji i cofaniu wysłanych wiadomości w aplikacji Wiadomości. Zobacz co się zmieniło.

W najnowszych systemach iOS 16 beta 4  i iPadOS 16 beta 4, gdy edytujesz wiadomość, historia edycji jest wysyłana do odbiorcy razem z edycją, dzięki czemu oryginalna treść jest nadal widoczna. Oznacza to, że odbiorca będzie mógł zobaczyć oryginalną wiadomość, nawet jeśli edytowałeś ją za pomocą odpowiedniej funkcji.

iOS 16 beta 4 - nowości w aplikacji Wiadomości ciekawostki Wiadomości, iOS 16 beta 4, edycja wiadomosci  iOS 16 beta 4 i iPadOS 16 beta 4 wprowadza pewne zmiany w edycji i cofaniu wysłanych wiadomości w aplikacji Wiadomości. Zobacz co się zmieniło. messaggi ios 16

Na edytowanej wiadomości iMessage możesz stuknąć małą niebieską etykietę Edycja, aby zobaczyć historię edycji, a następnie możesz ją ponownie ukryć, stukając Ukryj edycje. Przed tą aktualizacją, edytowana wiadomość była tylko oznaczona jako taka, ale bez możliwości zobaczenia oryginalnej wiadomości i wszelkich wcześniejszych zmian.

Oprócz dodania historii edycji, iMessages mogą być teraz edytowane łącznie tylko pięć razy, zanim opcja zniknie, ale nadal istnieje 15-minutowe okno na wprowadzenie zmian. Przypominamy również, że do prawidłowego działania urządzenia muszą posiadać systemy oznaczone numerem 16.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top