ios16 1

iOS 16 beta 5 przywraca procent baterii

Prawie pięć lat po premierze iPhone’a X, który oznaczał “koniec” procentu baterii, Apple idzie po rozum do głowy i przywraca procent baterii w iOS 16 beta 5.

Już dawno straciłeś nadzieję, na to że Apple przywróci procent baterii w iPhone. Prawda? A tu miłe zaskoczenie! Procent baterii na iPhone powraca w iOS 16  Ta niewielka, ale bardzo przydatna opcja, która zniknęła wraz z pojawieniem się iPhone X powróciła! Dzięki nowości można stale, co sekundę monitorować pozostały czas pracy baterii, bez konieczności wywoływania centrum sterowania.

iOS 16 beta 5 przywraca procent baterii ciekawostki procent baterii w iOS 16 beta 5, jak wlaczyc procent baterii w ios 16, iOS 16 beta 5  Prawie pięć lat po premierze iPhone'a X, który oznaczał "koniec" procentu baterii, Apple idzie po rozum do głowy i przywraca procent baterii w iOS 16 beta 5. bateria 3

Jeśli iPhone jest w trybie oszczędzania energii, ikona baterii zmieni kolor na żółty. Jeśli jesteś w trakcie ładowania, zobaczysz wartość procentową z małą ikoną ładowania obok. Nie mówimy tu oczywiście o rewolucyjnej nowości, ale jest to coś, o co często upominają się użytkownicy. “Nowość” nie jest dostępna w iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini i iPhone 13 mini.

Jak włączyć wskaźnik poziomu baterii? Oto nasz prostu i szybki poradnik (tutaj).

Jesteście zadowoleni z tego małego powrotu? Daj nam znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top