ios16 1

iOS 16 beta 5 przywraca procent baterii

Prawie pięć lat po premierze iPhone’a X, który oznaczał “koniec” procentu baterii, Apple idzie po rozum do głowy i przywraca procent baterii w iOS 16 beta 5.

Już dawno straciłeś nadzieję, na to że Apple przywróci procent baterii w iPhone. Prawda? A tu miłe zaskoczenie! Procent baterii na iPhone powraca w iOS 16  Ta niewielka, ale bardzo przydatna opcja, która zniknęła wraz z pojawieniem się iPhone X powróciła! Dzięki nowości można stale, co sekundę monitorować pozostały czas pracy baterii, bez konieczności wywoływania centrum sterowania.

iOS 16 beta 5 przywraca procent baterii ciekawostki procent baterii w iOS 16 beta 5, jak wlaczyc procent baterii w ios 16, iOS 16 beta 5  Prawie pięć lat po premierze iPhone'a X, który oznaczał "koniec" procentu baterii, Apple idzie po rozum do głowy i przywraca procent baterii w iOS 16 beta 5. bateria 3

Jeśli iPhone jest w trybie oszczędzania energii, ikona baterii zmieni kolor na żółty. Jeśli jesteś w trakcie ładowania, zobaczysz wartość procentową z małą ikoną ładowania obok. Nie mówimy tu oczywiście o rewolucyjnej nowości, ale jest to coś, o co często upominają się użytkownicy. “Nowość” nie jest dostępna w iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini i iPhone 13 mini.

Jak włączyć wskaźnik poziomu baterii? Oto nasz prostu i szybki poradnik (tutaj).

Jesteście zadowoleni z tego małego powrotu? Daj nam znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry