faceid

iOS 16 i iOS 16.1 psuje Face ID w niektórych iPhone’ach

Coraz więcej użytkowników iPhone ma problemy z Face ID po aktualizacji urządzenia do iOS 16, a nawet najnowszej wersji systemu  iOS 16.1.

Jeden z użytkowników zwrócił się nawet z problemem do serwisu, gdzie okazało się, że to problem systemowy. Podobna sytuacja powtórzyła się u wielu innych użytkowników. Niestety w wielu przypadkach nie pomaga zresetowanie lub ponowne uruchomienie smartfona. Dokładna przyczyna problemu  nie jest znana.

iOS 16 i iOS 16.1 psuje Face ID w niektórych iPhone'ach ciekawostki nie działa face ID, iPhone 14 Pro, iOS 16.1, iOS 16  Coraz więcej użytkowników iPhone ma problemy z Face ID po aktualizacji urządzenia do iOS 16, a nawet najnowszej wersji systemu  iOS 16.1. faceID 1

Do tej pory Apple nie wydało ani jednego oświadczenia, więc pozostaje czekać na aktualizacje iOS. Zauważ, że wcześniej podobny problem pojawił się w iOS 15.7.1 Release Candidate, co również doprowadziło do niedziałania Face ID.

To nie jedyny problem ze smartfonami „Apple”. Wcześniej właściciele iPhone’a 14 Pro informowali , że w niektórych przypadkach smartfony po prostu się nie włączają – mowa o modelach z topowego segmentu – iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top