handoff

iOS 16, iPadOS 16 i macOS Ventura pozwala przełączać rozmowę FaceTime między urządzeniami

W systemach iOS 16, iPadOS 16 i macOS Ventura w aplikacji FaceTime wreszcie dodano funkcję umożliwiając użytkownikom przełączanie rozmowy z jednego urządzenia na drugie.

Jeśli odbierzemy połączenie FaceTime na telefonie iPhone będąc poza domem, to dzięki Handoff w iOS 16, iPadOS 16 i macOS Ventura możemy po powrocie do domu przełączyć rozmowę z iPhone na większy ekran komputera Mac. Możesz też odebrać połączenie na komputerze Mac i przenieść je na iPhone’a lub iPada, aby korzystać z FaceTime w bardziej przenośny sposób.

iOS 16, iPadOS 16 i macOS Ventura pozwala przełączać rozmowę FaceTime między urządzeniami ciekawostki przelaczanie facetime miedzy urzadzeniami, macOS Ventura, ipados 16, FaceTime  W systemach iOS 16, iPadOS 16 i macOS Ventura w aplikacji FaceTime wreszcie dodano funkcję umożliwiając użytkownikom przełączanie rozmowy z jednego urządzenia na drugie. facetime ventura
Przełączenie rozmowy FaceTime na macOS Ventura

Gdy rozmowa FaceTime jest przenoszona, podłączony zestaw słuchawkowy Bluetooth również przełączy się na nowe urządzenie, więc rozmowa nie zostanie przerwana w wyniku przeniesienia.

W nowym FaceTime dodano także obsługę funkcji Live Captions, która umożliwia automatyczne wyświetlanie transkrypcji dialogów podczas rozmów FaceTime. Napisy na żywo są dostępne w języku angielskim i są ograniczone do urządzeń iPhone 11 i nowszych, iPad z układem A12 Bionic i nowszych oraz komputerów Mac z technologią Apple Silicon.

Oprócz tych nowych funkcji firma Apple dodała także opcję “Współpraca”, którą można aktywować podczas rozmowy FaceTime. Współpracę można zainicjować podczas aktywnego połączenia FaceTime i można jej używać z takimi aplikacjami, jak Plik, Keynote, Numbers, Pages, Notatki, Przypomnienia i Safari. Aplikacje innych producentów będą mogły także obsługiwać współpracę w ramach FaceTime.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry