ios16 procent

iOS 16 – jak włączyć procentowy poziom naładowania baterii

iOS 16 przywraca procentowy poziom naładowania baterii na górnym pasku iPhone. Dziś pokażemy Wam jak go włączyć. Proces jest banalnie prosty.

Jeśli należycie do osób, które nieustannie sprawdzają pozostały czas pracy baterii w swoim urządzeniu, to Apple w końcu znowu o was pomyślało. Wraz z pojawieniem się Notcha, Apple usunęło procentową informację o pozostałej baterii, umożliwiając jej podgląd wyłącznie za pośrednictwem centrum sterowania. Wybór prawdopodobnie przemyślany pod kątem dostępnego miejsca. Ale teraz po kilku latach firma zmieniła zdanie i przywróciła tę małą, ale elementarną funkcję.

iOS 16 - jak włączyć procentowy poziom naładowania baterii poradniki, ciekawostki procenty baterii w iphone z ios 16, procentowy poziom naladowania baterii, procent naladowanej baterii w iphone z ios 16, procent baterii, naladowana bateria w procentach, jak wlaczyc, iOS 16  iOS 16 przywraca procentowy poziom naładowania baterii na górnym pasku iPhone. Dziś pokażemy Wam jak go włączyć. Proces jest banalnie prosty. bateria 3
Procentowy wskaźnik naładowania baterii w iOS 16

iOS 16 ponownie pozwala włączyć procent baterii pozostały na iPhone. Mały, ale z pewnością mile widziany powrót. Należy pamiętać, że w tej chwili funkcja nie jest dostępna na iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 mini i iPhone 13 mini. Zobaczymy, czy Apple zdecyduje się na włączenie jej w kolejnej aktualizacji oprogramowania.

Zanim zaczniemy, upewnijcie się oczywiście, że na waszym urządzeniu zainstalowany jest system iOS 16. Po zaktualizowaniu urządzenia, wykonaj następujące czynności:

iOS 16 - jak włączyć procentowy poziom naładowania baterii poradniki, ciekawostki procenty baterii w iphone z ios 16, procentowy poziom naladowania baterii, procent naladowanej baterii w iphone z ios 16, procent baterii, naladowana bateria w procentach, jak wlaczyc, iOS 16  iOS 16 przywraca procentowy poziom naładowania baterii na górnym pasku iPhone. Dziś pokażemy Wam jak go włączyć. Proces jest banalnie prosty. bateria 1

  • Otwórz aplikację Ustawienia
  • Przewiń w dół do menu Bateria
  • Teraz aktywuj przełącznik Procent baterii

Gdy to zrobisz procent baterii będzie zawsze widoczny na Twoim pasku. Bateria zmieni kolor, jeśli włączysz tryb oszczędzania energii lub jeśli będziesz ładować urządzenie. Mała zmiana, a cieszy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top