klawiatura

iOS 16 – jak włączyć wibracje przy pisaniu

Jedną z nowości w iOS 16 o której jeszcze nie wspominaliśmy jest możliwość włącznie wibracji przy pisaniu. Jak włączyć? Oto instrukcja, poradnik.

Dla jednych jest to dokuczliwe, dla innych przyjemne uczucie. Wibracje klawiatury zawsze były szeroko dyskutowaną funkcją, ale nie ma wątpliwości, że dla niektórych z Was wibracja podczas pisania tekstu może być przydatna. iOS 16 wreszcie dodaje taką możliwość. Po aktywacji nowości telefon będzie wibrować po naciśnięciu klawiszy na klawiaturze smartfona.

Jak włączyć wibracje przy pisaniu na iOS 16

iOS 16 - jak włączyć wibracje przy pisaniu ciekawostki wibracje klawiatury w iphone, wibracje klawiatury na ios 16, jak wlaczyc wibrowanie klawiatury w iphone, jak wlaczyc wibracje przy pisaniu na iphone, jak wlaczyc wibracje klawiatury przy pisaniu, iOS 16  Jedną z nowości w iOS 16 o której jeszcze nie wspominaliśmy jest możliwość włącznie wibracji przy pisaniu. Jak włączyć? Oto instrukcja, poradnik. klawiatura ios16 1

  • Wejdź w Ustawienia
  • Teraz przejdź do sekcji Dźwięki i Haptyka.
  • Następnie przewiń w dół do opcji Czucie klawiatury.
  • W poniższym menu włącz opcję Haptyka.

Teraz podczas pisania na klawiaturze systemowej iPhone będzie teraz cicho wibrować. Wydaje się, że Apple nie posunęło się za daleko w kwestii wibracji, dzięki czemu wszystko jest niezwykle przyjemne i nienachalne. Zobaczymy, czy Apple pozwoli na zmianę intensywności wibracji, której obecnie nie można zmienić.

Jak Wam się podoba ta nowość? Będziecie z niej korzystać? Dajcie znać w komentarzach.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania nowych systemów, to możesz zainstalować wersję beta już teraz. Jak tego dokonać dowiesz się w tym wpisie – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry