ios16 1

iOS 16 jest gotowy do wydania

iOS 16 jest gotowy do wydania. Poinformował o tym Mark Gurman z Bloomberg. Kiedy odbędzie się światowa premiera systemu iOS 16? 

Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że Apple zakończyło w zeszłym tygodniu prace nad wydaniem wersji iOS 16.

Aktualizacja iOS 16.0, nad którą inżynierowie Apple zakończyli prace w minionym tygodniu, ma pojawić się we wrześniu wraz z watchOS 9. Z kolei aktualizacje macOS Ventura i iPadOS są zaplanowane na październik (po opóźnieniach związanych z Stage Managerem).

Kiedy premiera iOS 16?

iOS 16 jest gotowy do wydania ciekawostki premiera iOS 16, kiedy premiera iOS 16, kiedy ios 16, iOS 16 kiedy, iOS 16  iOS 16 jest gotowy do wydania. Poinformował o tym Mark Gurman z Bloomberg. Kiedy odbędzie się światowa premiera systemu iOS 16?  ios16 2

System operacyjny zostanie wydany najprawdopodobniej w połowie września wraz z systemem watchOS 9. Dokładną datę poznamy na prezentacji iPhone 14 i iPhone 14 Pro, która ma odbyć się 7 września 2022 roku.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą w iOS 16 pojawi się zupełnie nowy Lock Screen, głębsza integracja trybu Skupienia, nowe funkcje Wiadomości i FaceTime, itp. Skoro Apple kończy rozwój iOS 16, to oznacza, że firma może już przejść do iOS 16.1. W przypadku tego drugiego systemu operacyjnego, prawdopodobnie Apple planuje uruchomić Live Activities, funkcję, która sprawi, że Lock Screen będzie jeszcze bardziej użyteczny.

Jeśli chodzi o premierę macOS Ventura i iPadOS 16 to tak jak pisaliśmy powyżej niestety została ona przesunięta na październik ze względu na dopracowanie funkcji Stage Manager. Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top