zestawar

iOS 16 jest pełen odniesień do zestawu rzeczywistości mieszanej firmy Apple

Apple prawdopodobnie nie zaprezentuje swojego pierwszego zestawu rzeczywistości mieszanej na światowej konferencji programistów w 2022 roku wraz z iOS 16.

Informacja ta została podana przez dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana w Power On. Gurman twierdzi, że wewnętrzna wersja beta systemu iOS 16 o nazwie kodowej Sydney obfituje w odniesienia do zestawu Mixed Reality i jego interakcji z iPhone.

iOS 16 jest pełen odniesień do zestawu rzeczywistości mieszanej firmy Apple ciekawostki zewstaw rzeczywistosci mieszanej, zestaw AR firmy Apple, zestaw AR, iOS 16  Apple prawdopodobnie nie zaprezentuje swojego pierwszego zestawu rzeczywistości mieszanej na światowej konferencji programistów w 2022 roku wraz z iOS 16. zestawAR

Oznacza to, że Apple wypuści swój zestaw do rzeczywistości mieszanej podczas cyklu iOS 16, który rozpocznie się w czerwcu 2022 roku i potrwa do jesieni 2023 roku, kiedy iOS 17 zostanie publicznie wydany.

Być może podczas prezentacji iOS 16 firma zdradzi też kilka szczegółów na temat realityOS, przyszłego systemu operacyjnego dla gogli AR/VR.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top