zestawar

iOS 16 jest pełen odniesień do zestawu rzeczywistości mieszanej firmy Apple

Apple prawdopodobnie nie zaprezentuje swojego pierwszego zestawu rzeczywistości mieszanej na światowej konferencji programistów w 2022 roku wraz z iOS 16.

Informacja ta została podana przez dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana w Power On. Gurman twierdzi, że wewnętrzna wersja beta systemu iOS 16 o nazwie kodowej Sydney obfituje w odniesienia do zestawu Mixed Reality i jego interakcji z iPhone.

iOS 16 jest pełen odniesień do zestawu rzeczywistości mieszanej firmy Apple ciekawostki zewstaw rzeczywistosci mieszanej, zestaw AR firmy Apple, zestaw AR, iOS 16  Apple prawdopodobnie nie zaprezentuje swojego pierwszego zestawu rzeczywistości mieszanej na światowej konferencji programistów w 2022 roku wraz z iOS 16. zestawAR

Oznacza to, że Apple wypuści swój zestaw do rzeczywistości mieszanej podczas cyklu iOS 16, który rozpocznie się w czerwcu 2022 roku i potrwa do jesieni 2023 roku, kiedy iOS 17 zostanie publicznie wydany.

Być może podczas prezentacji iOS 16 firma zdradzi też kilka szczegółów na temat realityOS, przyszłego systemu operacyjnego dla gogli AR/VR.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry