ios16 2

iOS 16 oferuje dwie przydatne funkcje do zarządzania sieciami Wi-Fi

iOS 16 w końcu umożliwia szybkie usunięcie starych sieci Wi-Fi w iPhone’ach i zobaczenie haseł tych, z którymi są już połączone.

iOS 16 rozwiązuje dwa największe ograniczenia, z jakimi od lat borykali się użytkownicy iPhone’ów w zarządzaniu sieciami Wi-Fi. Teraz dzięki iOS 16 możliwe jest zobaczenie haseł sieci, z którymi już się połączyliśmy oraz usunięcie starych sieci z historii.

iOS 16 oferuje dwie przydatne funkcje do zarządzania sieciami Wi-Fi ciekawostki Wi-Fi, iOS 16  iOS 16 w końcu umożliwia szybkie usunięcie starych sieci Wi-Fi w iPhone'ach i zobaczenie haseł tych, z którymi są już połączone. iOS16 haslo 1ifi

Dzięki nowej opcji nie tylko zawsze mamy możliwość zapamiętania, jakie jest hasło do danej sieci Wi-Fi, ale także łatwiej jest je udostępnić znajomemu, który nie posiada urządzenia Apple (odwrotnie, hasło można udostępnić jednym kliknięciem). Więcej na ten temat przeczytacie poniżej:

Drugie usprawnienie daje nam możliwość całkowitego usunięcia starych sieci Wi-Fi z aplikacji Ustawienia. Z iOS 15 nie jest to możliwe i wielu użytkowników kończy z długą listą nieużywanych sieci Wi-Fi.

Zapraszamy Was także do wpisu w którym przestawialiśmy 16 funkcji iOS 16, które musisz wypróbować zaraz po instalacji, a także do filmu w którym znajdziecie aż 150 zmian i nowości jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu dla iPhone – ponad 150 zmian i nowości w iOS 16 na filmie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top