iOS 16 - pierwszy koncept ciekawostki wizja ios 16, nowosci w ios 16, kiedy ios 16, iOS 16, Apple  Od oficjalnej premiery iOS 15 minęło dopiero kilka miesięcy, a w sieci pojawiają się już pierwsza wizja iOS 16. Dziś pierwsza z nich. ios16 1300x700

iOS 16 – pierwszy koncept

Od oficjalnej premiery iOS 15 minęło dopiero kilka miesięcy, a w sieci pojawiają się już pierwsza wizja iOS 16. Dziś pierwsza z nich.

Poniżej mam dla Was pierwszy koncept na którym widzimy iOS 16. Koncept posiada wiele funkcji i rozwiązań, które pojawjały się już w poprzednich wizjach iOS – mamy na myśli Split View. Oprócz tego widzimy tutaj nieco zmienione centrum sterowania, teksty piosenki na ekranie głównym czy zupełnie nowe centrum powiadomień.  Autorem wizji jest ios beta news. Miłego doglądania.

Jak Wam się podoba? Która z powyższych opcji się Wam najbardziej podoba? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Przy okazji zapraszamy Was do odwiedzenia naszych poprzednich wpisów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry