iOS 16

iOS 16 powiadomi użytkowników iOS 15 o edycji wiadomości iMessage

Jedna z nowych funkcji w systemie iOS 16 umożliwia edytowanie i cofanie wiadomości w usłudze iMessage. Funkcje te nie są jednak kompatybilne z poprzednimi wersjami iOS.

Jak się okazuje w iOS 16 beta 2 firma Apple zmieniła sposób powiadamiania o takich wiadomościach użytkowników systemu iOS 15 lub wcześniejszych wersji. Nowość, która pojawiła się w drugiej becie systemu rozwiązuje problem powiadamiania o zmodyfikowanych wiadomościach użytkowników, którzy nie zaktualizowali systemu do wersji iOS 16.

Teraz, gdy użytkownik edytuje wiadomość wysłaną za pośrednictwem aplikacji iMessage na telefonie iPhone lub iPadzie z systemem iOS 16, użytkownicy z systemem iOS 15 lub wcześniejszymi wersjami otrzymają nową wersję tej wiadomości oznaczoną jako “Edytowana”. Jeśli odbiorca ma system iOS 16, aplikacja Wiadomości zastąpi starą wiadomość nową.

iOS 16 powiadomi użytkowników iOS 15 o edycji wiadomości iMessage ciekawostki jak usunac wiadomosc w ios 16, jak edytowac wiadomosc w ios 16, iOS 16, edycja wiadomosci w ios 16  Jedna z nowych funkcji w systemie iOS 16 umożliwia edytowanie i cofanie wiadomości w usłudze iMessage. Funkcje te nie są jednak kompatybilne z poprzednimi wersjami iOS. 1@2x 5

Przed wersją beta 2 osoby z wcześniejszymi wersjami systemu iOS 16 w ogóle nie otrzymywały zmodyfikowanej wiadomości.

Jeśli chodzi o usuwanie wiadomości, czyli drugą nowość w iMessage, to na razie firma Apple nie znalazła sposobu jak go rozwiązać w poprzednich wersjach systemu. W tej chwili gdy wiadomość zostanie usunięta w starszych wersjach iOS będzie ona nadal dostępna. Być może problem zostanie rozwiązany w iOS 16 beta 3. Czekamy!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry