iOS 16

iOS 16 pozwala na używanie Face ID w poziomie

iOS 16 wreszcie umożliwia wreszcie odblokowywanie iPhone’a w poziomie za pomocą funkcji Face ID. Na pewno wielu z Was się ucieszy z tej zmiany.

Na stronie funkcji systemu iOS 16 firma Apple informuje, że niektóre modele iPhone’ów obsługują możliwość odblokowywania urządzenia za pomocą funkcji Face ID w układzie poziomym.

iOS 16 pozwala na używanie Face ID w poziomie ciekawostki iOS 16, face id w poziomie, face ID  iOS 16 wreszcie umożliwia wreszcie odblokowywanie iPhone'a w poziomie za pomocą funkcji Face ID. Na pewno wielu z Was się ucieszy z tej zmiany. faceID 1

Od czasu wprowadzenia funkcji Face ID w telefonie iPhone X w 2017 roku do jego odblokowania zawsze konieczne było trzymanie iPhone’a w pozycji pionowej. To ograniczenie jest w pewnych sytuacjach bardzo irytujące, nie wspominając już o tym, że obsługa odblokowywania poziomego była zawsze dostępna w iPadzie.

Niestety, firma Apple poinformowała, że wykorzystanie poziomego odblokowania za pomocą Face ID w systemie iOS 16 nie będzie kompatybilne ze wszystkimi modelami iPhone’ów, na których można uruchomić nowy system operacyjny (iPhone 8 i nowsze). Na razie firma nie ujawniła listy iPhone’ów zgodnych z tą nowością.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top