wi fi haslo

iOS 16 pozwala wyświetlić hasło do Wi-Fi, z którym jesteśmy połączeni

Kolejnym niewielkim, ale bardzo przydatnym usprawnieniem w systemie iOS 16 jest możliwość wyświetlanie haseł sieci Wi-Fi, z którą jesteśmy połączeni.

Jeśli jesteś w domu znajomego lub członka rodziny i nie znasz hasła do sieci Wi-Fi, mimo że łączyłeś się już wcześniej, w systemie iOS 15 i wcześniejszych wersjach nie ma możliwości wyświetlenia hasła. Sytuacja zmieniła się w iOS 16.

Gdy otworzysz sekcję WiFi w aplikacji Ustawienia, a następnie stukniesz sieć, z którą jesteś połączony, pojawi się nowa opcja “Hasło”. Stuknięcie go powoduje wyświetlenie hasła do danej sieci WiFi, po uwierzytelnieniu za pomocą Face ID, Touch ID lub kodu dostępu.

iOS 16 pozwala wyświetlić hasło do Wi-Fi, z którym jesteśmy połączeni ciekawostki system iOS 16, jak wyswietlic haslo wi-fi w ios 16, ios 16 pozwala wyswietlic haslo wi-fi, iOS 16  Kolejnym niewielkim, ale bardzo przydatnym usprawnieniem w systemie iOS 16 jest możliwość wyświetlanie haseł sieci Wi-Fi, z którą jesteśmy połączeni. iOS16 haslo 1ifi

Jest to przydatna funkcja, gdy trzeba udostępnić hasło innej osobie lub gdy chcemy połączyć się z innym urządzeniem spoza firmy Apple, na którym udostępnianie nie jest dostępne automatycznie.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania nowych systemów, to możesz zainstalować wersję beta już teraz. Jak tego dokonać dowiesz się w tym wpisie – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top