iOS 16

iOS 16 przyniesie zmiany w powiadomieniach i trybie skupienia

Premiera systemu iOS 16 dopiero za dwa miesiące, a w sieci już pojawiają się szczegóły dotyczące nowości w kolejnej wersji iOS. Dziś skupimy się na powiadomieniach i trybie skupienia.

Serwis 9to5Mac odkrył w kodach beta systemu macOS 12.4, że firma Apple planuje kilka zmian w trybie Focus.

System iOS 16 zaoferuje kilka zmian w zarządzaniu powiadomieniami, zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzanie i korzystanie z funkcji Focus, która, jak pamiętamy, została wprowadzona w systemie iOS 15 i macOS Monterey i pozwala użytkownikom zarządzać aplikacjami i powiadomieniami, które chcą widzieć o różnych porach dnia.

Nowości w iOS 16

iOS 16 przyniesie zmiany w powiadomieniach i trybie skupienia ciekawostki zmiany w systemie iOS 16, premiera iOS 16, nowosci w ios 16, ios 16 wsparcie, ios 16 supported devices, ios 16 release date, iOS 16 kiedy, ios 16 jakie telefony, ios 16 beta, iOS 16, co nowego w iOS 16  Premiera systemu iOS 16 dopiero za dwa miesiące, a w sieci już pojawiają się szczegóły dotyczące nowości w kolejnej wersji iOS. Dziś skupimy się na powiadomieniach i trybie skupienia. trybskupienia 1
Tryb skupienia w iOS 16 się zmieni.

W systemach iOS 16 i macOS 13 firma Apple wprowadzi jeszcze więcej dostosowań do trybu skupienia, które nie będą zgodne z systemem iOS 15 i macOS 12. Nowy ciąg dodany do systemu iOS 15.5 beta ujawnia komunikat ostrzegawczy informujący użytkownika, że włączenie wybranego trybu Focus wymaga aktualizacji oprogramowania.

Użycie dozwolonej listy dla tego programu Focus spowoduje, że ustawienia te zostaną utracone na innych urządzeniach z nowszym oprogramowaniem.

Urządzenie z nowszym oprogramowaniem zaktualizowało tego Focusa, aby używać nowej konfiguracji nieobsługiwanej przez to urządzenie. Aby nadal zmieniać powiadomienia na tym urządzeniu, zaktualizuj oprogramowanie do nowszej wersji lub użyj listy dozwolonych powiadomień dla tego programu Focus.

Co ciekawe, firma Apple pracuje także nad nowymi funkcjami dla serwisu Apple News. Zagłębiając się w kod wersji beta systemu iOS 15.5, okazuje się, że w aplikacji Wiadomości pojawi się nowa zawartość, która będzie wymagać systemu iOS 16.

Na razie nie ma żadnych innych szczegółów na temat nowych funkcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top