ios16

iOS 16 RC dostępny

iOS 16 RC dostępny. Jest to bardzo dobra wiadomość dla beta testerów. Kilka chwil temu, Apple udostępniło im nowy system. Co zostało zmienione?

Poniżej tradycyjnie już mamy dla Was listę nowości i zmian jakie pojawiły się w nowych systemach.

Co nowego w iOS 16 RC – lista zmian

iOS 16 RC dostępny ciekawostki jak zainstalowac ios 16 rc, iOS 16 RC, instrukcja instalacji ios 16 rc, instalacja ios 16 rc  iOS 16 RC dostępny. Jest to bardzo dobra wiadomość dla beta testerów. Kilka chwil temu, Apple udostępniło im nowy system. Co zostało zmienione? iOS16 1 1

Z oficjalnej listy zmian wynika, że naprawdopodobniej finalna wersja systemu skupiają się jedynie na poprawkach błędów. My właśnie zabieramy się za instalację oprogramowania. Gdy tylko proces zostanie zakończony i znajdziemy zmiany o których musimy napisać damy Wam znać.

Jeśli wpis nie zostanie przez nas edytowany to znaczy, że żadnych istotnych zmian nie ma.. Także zaglądajcie tutaj co jakiś czas.

Jeśli nie chcesz czekać do finalnego wydania systemów, to już teraz przetestować najnowszą wersję zapisując się do publicznych beta testów iOS i iPadOS. Jak tego dokonać? Już Wam mówimy!

Jak zainstalować iOS 16 RC – instrukcja

iOS 16 RC dostępny ciekawostki jak zainstalowac ios 16 rc, iOS 16 RC, instrukcja instalacji ios 16 rc, instalacja ios 16 rc  iOS 16 RC dostępny. Jest to bardzo dobra wiadomość dla beta testerów. Kilka chwil temu, Apple udostępniło im nowy system. Co zostało zmienione? ios16 1

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić jest pobranie specjalnego profilu. Możesz to zrobić klikając tutaj. Proces jest całkowicie darmowy. Gdy to zrobicie wystarczy wybrać odpowiedni system i pobrać profil, a następnie zainstalować go w iUrządzeniu. Aby to zrobić należy udać się do Ustawień w iPhone, iPad i całkiem u góry pod menu iCloud powinno dostępne być nowe pole z pobranym profilem. Wchodzimy tam i zainstalujemy pobrany profil. Teraz już wyłączamy i włączamy telefon lub tablet i gotowe. Aktualizacja powinna pojawić się w Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia. Instalujemy i cieszymy się najnowszą wersja systemu!

Dziś oprócz oprogramowania dla iPhone, Apple wydało także watchOS 9 RC. Kiedy Apple udostępni finalną wersję iOS 16? O tym możecie przeczytać tutaj – iOS 16 – oficjalna data premiery.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top