iOS 16

iOS 16 sprawia, że aktualizacje AirPods są jaśniejsze i bardziej przejrzyste

Po dość długim czasie firma Apple wreszcie dodała w najnowszym systemie iOS 16 informacje o nowym firmware dla produktów z linii AirPods.

Do tej pory firma nigdy nie dzieliła się informacjami na temat aktualizacji. To zawsze tworzyło pewien niepokój, uniemożliwiając zrozumienie obecności lub braku jakichkolwiek ważnych bugfixów. W końcu wydaje się, że firma z Cupertino położyła kres tej irytującej sytuacji.

Wraz z wydaną nową betą iOS 16, w sekcji firmware’u AirPods pojawił się link do oficjalnej strony Apple. Strona, obecnie pozbawiona treści, będzie aktualizowana o szczegóły dotyczące wydanego firmware.

iOS 16 sprawia, że aktualizacje AirPods są jaśniejsze i bardziej przejrzyste ciekawostki iOS 16, informacje o aktualizacji airpods, AirPods  Po dość długim czasie firma Apple wreszcie dodała w najnowszym systemie iOS 16 informacje o nowym firmware dla produktów z linii AirPods. airpods

Zdecydowanie potrzebny krok w zakresie przejrzystości, dzięki któremu nowe funkcje każdego firmware’u będą bardziej czytelne.

Miejmy nadzieję, że doprowadzi to do powstania systemu ręcznej aktualizacji słuchawek, aby zmaksymalizować kontrolę użytkownika. Obecnie AirPods aktualizują się automatycznie w tle i nie ma możliwości wykonania ręcznej aktualizacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top