ios16

iOS 16 umożliwia zmianę szybkości odtwarzania wideo w aplikacjach

Począwszy od iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura i tvOS 16, aplikacje korzystające z odtwarzacza wideo Apple umożliwiają użytkownikowi zmianę prędkości odtwarzania.

Domyślne opcje szybkości odtwarzania to 0,5×, 1,0×, 1,25×, 1,5× i 2,0×. Jednak programiści mogą to zmienić. Funkcja pojawi się automatycznie, ale jeśli chcą ją zmienić lub usunąć, będą musieli użyć specjalnego API.

iOS 16 umożliwia zmianę szybkości odtwarzania wideo w aplikacjach ciekawostki iOS 16  Począwszy od iOS 16, iPadOS 16, macOS Ventura i tvOS 16, aplikacje korzystające z odtwarzacza wideo Apple umożliwiają użytkownikowi zmianę prędkości odtwarzania. odtwarzacz redkosc

W obsługiwanych aplikacjach na iPhone’a i iPada menu szybkości odtwarzania można otworzyć, dotykając ikony z trzema kropkami otoczonymi okręgiem. W obsługiwanych aplikacjach Mac menu można znaleźć, klikając „»” i wybierając Prędkość odtwarzania. W obsługiwanych aplikacjach Apple TV po lewej stronie ikony napisów znajduje się nowa ikona timera określająca prędkość odtwarzania.

Niektóre aplikacje korzystające z niestandardowego odtwarzacza wideo na iOS, takie jak YouTube, oferują już kontrolę prędkości odtwarzania, podobnie jak niektóre aplikacje Apple, takie jak aplikacja Developer.

Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top