iOS 16

iOS 16 wprowadza nowe dostosowania Memoji

W iOS 16 aplikacja Memoji, otrzyma kilka nowych ustawień, które pozwolą Ci stworzyć jeszcze bardziej przypominające Cię cyfrowe alter ego.

Wraz z nową dużą aktualizacją, która pojawi się jesienią tego roku, wprowadzonych zostanie kilka nowych fryzur, póz i wiele innych elementów umożliwiających lepsze dostosowanie memoji do własnych potrzeb.

iOS 16 wprowadza nowe dostosowania Memoji ciekawostki nowe ulepszenia w memoji, iOS 16, emoji  W iOS 16 aplikacja Memoji, otrzyma kilka nowych ustawień, które pozwolą Ci stworzyć jeszcze bardziej przypominające Cię cyfrowe alter ego. iOS16 memoji

Oto wszystkie nowe funkcje dostępne w systemie iOS 16:

  • 6 nowych póz;
  • 17 nowych fryzur
  • Więcej opcji nosków
  • Nowe nakrycia głowy
  • Nowe kolory do ust

Podsumowując, w aktualizacji, która z pewnością jeszcze bardziej poszerzyła zakres personalizacji, pojawiło się wiele drobnych nowości. Jak zawsze przypominamy, że wszystkie nowe funkcje systemu iOS 16 można znaleźć w naszym artykule.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania nowych systemów, to możesz zainstalować wersję beta już teraz. Jak tego dokonać dowiesz się w tym wpisie – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top