ios16 tapety

iOS 16 wprowadza nowe, konfigurowalne tapety

Jedną z najważniejszych zmian w iOS 16 jest konfigurowalny ekran blokady, na którym można umieszczać nowe tapety oferowane przez Apple i nie tylko.

System iOS 16 zawiera największą aktualizację tapet, jaką firma Apple kiedykolwiek zaoferowała w poprzednich aktualizacjach. Ponadto, ponieważ dostępnych jest znacznie więcej opcji personalizacji, każdy iPhone będzie teraz mógł być naprawdę wyjątkowy, zgodnie z preferencjami użytkownika.

W menu ustawień nowego ekranu blokady znajduje się pełna kolekcja nowych tapet i opcji dostosowywania. Oto kategorie:

  • Ludzie
  • Zdjęcia
  • Odtwarzanie losowe zdjęć
  • Emoji
  • Pogoda
  • Astronomia
  • Kolory

Kategoria Emoji umożliwia tworzenie tapet opartych na dowolnej kombinacji znaków emoji. Emoji można organizować, używając wzorów dla małej siatki, średniej siatki, dużej siatki, pierścieni lub spirali. Można również dostosować kolor tła.

iOS 16 wprowadza nowe, konfigurowalne tapety ciekawostki nowy ekran blokady w iOS 16, iOS 16, ekran blokady w ios 16  Jedną z najważniejszych zmian w iOS 16 jest konfigurowalny ekran blokady, na którym można umieszczać nowe tapety oferowane przez Apple i nie tylko. iOS16 2 3

Kategorie Pride i Unity obejmują tła inspirowane tarczami Pride i Unity dostępnymi dla zegarka Apple Watch. Kategoria Kolor umożliwia wybór spośród wielu różnych odcieni, z dodatkowymi opcjami odcienia każdego koloru.

Inne opcje obejmują tła bokeh, różne warianty klasycznego tła w paski oraz to, co najwyraźniej jest standardowym tłem systemu iOS 16.

iOS 16 wprowadza nowe, konfigurowalne tapety ciekawostki nowy ekran blokady w iOS 16, iOS 16, ekran blokady w ios 16  Jedną z najważniejszych zmian w iOS 16 jest konfigurowalny ekran blokady, na którym można umieszczać nowe tapety oferowane przez Apple i nie tylko. tapety 1

Najciekawsze opcje tła znajdują się w kategorii Pogoda i Astronomia. Wszystkie te tapety przedstawiają w czasie rzeczywistym warunki pogodowe i astronomiczne w odniesieniu do bieżącej lokalizacji użytkownika. Dostosowują się one i animują w zależności od lokalizacji użytkownika, a wiele z nich animuje się, gdy użytkownik odblokowuje telefon iPhone.

Oczywiście wszystkie te tapety można dostosować do własnych potrzeb za pomocą różnych widżetów, czcionek, kolorów i innych elementów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top