ios17.1

iOS 17.1 beta 2 i iPadOS 17.1 beta 2 dostępne

iOS 17.1 beta 2 i iPadOS 17.1 beta 2 zostały właśnie udostępnione dla deweloperów biorących udział w beta testach nowego oprogramowania Apple.

Jeśli chodzi o zmiany w systemie oznaczonym numerem 17.1 to jednym z istotnych zmian jest możliwość oznaczania ulubionych utworów, albumów, list odtwarzania czy nawet wykonawców. Ta opcja nie tylko usprawnia organizację biblioteki muzycznej, ale także jest wykorzystywana do generowania propozycji, co z pewnością zwiększa komfort korzystania z aplikacji muzycznych na urządzeniach Apple.

Interesującą nowością jest również rozwinięcie funkcji AirDrop, która teraz umożliwia transfer plików przez Internet. To innowacyjne rozwiązanie znosi ograniczenie związane z koniecznością bliskiego położenia urządzeń i sprawia, że AirDrop staje się narzędziem bardziej elastycznym, zbliżającym się funkcjonalnością do innych rozwiązań opartych na chmurze.

iOS 17.1 beta 2 i iPadOS 17.1 beta 2 dostępne ciekawostki iPadOS 17.1 beta 2, iOS 17.1 beta 2, co nowego w iOS 17.1 beta 2  iOS 17.1 beta 2 i iPadOS 17.1 beta 2 zostały właśnie udostępnione dla deweloperów biorących udział w beta testach nowego oprogramowania Apple. iOS17.1 1

Warto też zauważyć, że zegarki Apple Watch działające na systemie watchOS 10.1 zyskują dodatkową funkcjonalność w postaci kompatybilności z NameDrop na iPhone’ach z systemem iOS 17.1. To kolejny krok w kierunku integracji różnych urządzeń w ekosystemie Apple, co z pewnością jest korzystne dla użytkowników.

Nie można też pominąć drobniejszych, ale ważnych funkcji takich jak wskaźnik latarki na platformie Dynamic Island w modelach innych niż iPhone 15 Pro. Dodatkowo, mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli skorzystać z nowej funkcji Portfela, która umożliwia łączenie się z bankami w celu sprawdzenia sald i transakcji. To przykład na to, jak Apple stara się lokalizować swoje rozwiązania, dostosowując je do potrzeb użytkowników z różnych regionów.

W skrócie: Systemy iOS 17.1 oraz iPadOS 17.1 wprowadza znaczące ulepszenia i nowości. Otworzenie tej wersji dla programistów to nie tylko możliwość przetestowania nowych funkcji, ale również okazja do dostosowania ich własnych aplikacji do zmian. Jest to kolejny krok firmy Apple w kierunku oferowania coraz to bardziej zaawansowanych i spersonalizowanych rozwiązań dla swoich użytkowników.

Apple rozwija się dynamicznie i z uwagą na potrzeby rynku, a najnowsze wersje beta systemów iOS i iPadOS są tego doskonałym przykładem. Programiści zainteresowani testowaniem tych wersji mogą to zrobić przez aplikację Ustawienia, co z pewnością przyspieszy proces implementacji tych rozwiązań na szerzą skalę.

Nie ma wątpliwości, że najnowsze aktualizacje będą miały znaczący wpływ na sposób, w jaki korzystamy z urządzeń mobilnych, i nie możemy się doczekać pełnej wersji tych systemów.

Na koniec warto dodać, że dziś udostępnione zostały także systemy: watchOS 10.1 beta 2, macOS 14.1 beta 2, tvOS 17.1 beta 2, HomePodOS 17.1 beta 2 oraz VisionOS beta 4.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 132

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top