emoji

iOS 17.4 beta 1 dodaje nowe emoji

iOS 17.4 beta 1, czyli aktualizacja systemu, która została udostępniona kilka godzin temu dodaje nowe emoji. Jesteście ciekawi jakie? Zobaczcie je!

Dla przypomnienia dodamy, że ta wersja jest obecnie dostępna dla programistów, a wkrótce ma zostać udostępniona dla publicznych testerów beta. Oficjalne wydanie jest planowane na marzec.

Wśród nowości w iOS 17.4 znajdziemy interesujące dodatki do biblioteki emoji. Użytkownicy iOS mogą teraz korzystać z nowych ikon, takich jak limonka, jadalny brązowy grzyb, mityczny feniks, zerwany łańcuch, a także gesty głowy symbolizujące skinienie na „tak” i „nie”. Te nowe obrazy są częścią aktualizacji Unicode 15.1, która została zatwierdzona we wrześniu 2023 roku. iOS 17.4 beta 1 dodaje nowe emoji ciekawostki system iOS 17.4 beta 1, nowe emoji w systemie iOS 17.4 beta 1, iOS 17.4 beta 1, co nowego w iOS 17.4 beta 1  iOS 17.4 beta 1, czyli aktualizacja systemu, która została udostępniona kilka godzin temu dodaje nowe emoji. Jesteście ciekawi jakie? Zobaczcie je! emoji 2

Pozostałe nowości i zmiany w iOS 17.4 beta

iOS 17.4 przynosi również inne znaczące zmiany. Jedną z nich jest umożliwienie instalacji aplikacji spoza App Store w Unii Europejskiej. To znaczący krok dla Apple, który otwiera drzwi dla alternatywnych platform dystrybucji aplikacji na iOS. Deweloperzy będą mogli oferować swoje aplikacje nie tylko przez App Store, ale również przez inne sklepy, pod warunkiem spełnienia określonych standardów bezpieczeństwa i obsługi klienta ustalonych przez Apple.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwe będzie tworzenie i dystrybucja aplikacji na iOS przez różne źródła, co może przyczynić się do zwiększenia konkurencji i różnorodności w ekosystemie aplikacji Apple.

Inną istotną zmianą jest wprowadzenie przez Apple możliwości wykorzystania technologii NFC przez aplikacje innych firm w Unii Europejskiej. Użytkownicy iPhone’ów będą mogli wybierać preferowaną aplikację płatniczą, która zostanie automatycznie aktywowana przy zbliżeniu telefonu do terminala NFC lub po dwukrotnym naciśnięciu bocznego przycisku urządzenia.

Ta nowa funkcjonalność otwiera możliwości dla bardziej konkurencyjnego rynku płatności mobilnych i zmniejsza dominację Apple Pay w tej dziedzinie.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top