ios17.4beta2

iOS 17.4 beta 2 – wszystkie zmiany i nowości

iOS 17.4 beta 2 jest już dostępna od wczoraj, więc przyszedł czas na przegląd wszystkich nowości i zmian jakie pojawiły się w nowym systemie.

Aktualizacja ta przynosi ze sobą szereg nowych funkcji i usprawnień. Warto zauważyć, że niektórzy użytkownicy pierwszej wersji beta zgłaszali konieczność pełnej reinstalacji systemu o rozmiarze aż 7 GB. Warto także dodać, że wczoraj oprócz iOS 17.4 beta 2, Apple wydało również pierwszą betę systemu visionOS 1.1, dedykowanego dla Apple Vision Pro, a także aktualizacje dla iPadOS, watchOS, macOS i tvOS.

Co nowego w iOS 17.4 beta 2

iOS 17.4 beta 2 - wszystkie zmiany i nowości ciekawostki zmiany w systemie iOS 17.4 beta 2, nowości w iOS 17.4 beta 2, ios 17.4 beta 2 sideloading, ios 17.4 beta 2 co nowego, iOS 17.4 beta 2  iOS 17.4 beta 2 jest już dostępna od wczoraj, więc przyszedł czas na przegląd wszystkich nowości i zmian jakie pojawiły się w nowym systemie. iOS17.4 2

Wersja beta 2 systemu iOS 17.4 wprowadza kilka istotnych zmian i nowości. Pierwszą z nich jest dodanie nowego widgetu, w tym cyfrowego zegara z informacjami o godzinie w konkretnym mieście. Ponadto, aplikacja Książki (Books) została zaktualizowana o nowy layout strony głównej, co ma na celu zwiększenie spójności interfejsu użytkownika w całym systemie iOS.

iOS 17.4 beta 2 - wszystkie zmiany i nowości ciekawostki zmiany w systemie iOS 17.4 beta 2, nowości w iOS 17.4 beta 2, ios 17.4 beta 2 sideloading, ios 17.4 beta 2 co nowego, iOS 17.4 beta 2  iOS 17.4 beta 2 jest już dostępna od wczoraj, więc przyszedł czas na przegląd wszystkich nowości i zmian jakie pojawiły się w nowym systemie. zegar

Inną zmianą jest dodanie nowej opcji w ustawieniach prywatności i bezpieczeństwa, pozwalającej na udoskonalenie połączeń portfela przez anonimowe dzielenie się informacjami o koncie z Apple.

Jedną z ciekawszych nowości jest aktualizacja modemu, która ma na celu poprawę łączności dla użytkowników doświadczających problemów z połączeniem. Co więcej, Apple usunęło z sekcji “O urządzeniu” informacje o identyfikowalnym regionie, co wydaje się być krokiem w stronę lepszej ochrony prywatności użytkowników.

W kontekście interakcji z urządzeniami zewnętrznymi, system teraz lepiej radzi sobie z zarządzaniem połączeniami AirPods. Poza tym, zauważono poprawę w działaniu powiadomień oraz naprawiono błąd wyświetlania emoji w aplikacji Wiadomości.

Oprócz powyższych zmian, iOS 17.4 beta 2 przynosi szereg mniejszych usprawnień i korekt błędów, jak również nowe ekrany powitalne w aplikacjach takich jak Muzyka, App Store i Apple TV, co ma na celu zwiększenie spójności interfejsu użytkownika.

Warto również wspomnieć o aktualizacji dokumentacji wsparcia Apple, która teraz obejmuje używanie kluczy bezpieczeństwa z systemem Windows, co jest ważną informacją dla użytkowników polegających na tej formie uwierzytelniania.

Jeśli chodzi o wydajność i stabilność systemu, pierwsze wrażenia są pozytywne. Urządzenia na których zainstalowano beta 2 działają płynnie i bez przegrzewania się, co jest dobrym znakiem, szczególnie dla osób używających starszych modeli iPhone’ów. Chociaż trudno na tym etapie ocenić wpływ aktualizacji na czas pracy baterii, pierwsze sygnały od użytkowników są obiecujące.

W kontekście dalszych prac nad systemem, Apple kontynuuje testy i wprowadza poprawki do znanych problemów, jednocześnie rozszerzając listę rozwiązanych kwestii. To świadczy o aktywnym zaangażowaniu firmy w udoskonalanie iOS 17.4 przed jego ostatecznym wydaniem.

Finalna wersja systemu ma zostać wypuszczona w marcu.

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top