ios17.5 4

iOS 17.5 – oficjalna i pełna lista zmian oraz nowości

Finalna wersja systemu iOS 17.5 nie została jeszcze wydana, ale my już mamy dla was oficjalna i pełną listę zmian i nowości. Oto ona!

Zazwyczaj po wypuszczeniu wersji RC oficjalne wydanie nowych systemów następuje w kolejnym tygodniu. Czy tak będzie i w tym wypadku? Zobaczymy. gdy tylko systemy zostaną wydane damy wam znać.

O nowościach w iOS 17.5 pisaliśmy już wielokrotnie, ale napiszemy kolejny raz…

iOS 17.5 - oficjalna i pełna lista zmian oraz nowości ciekawostki system iOS 17.5, oficjalna lista zmian w systemie iOS 17.5, kiedy iOS 17.5, iOS 17.5 Finalna wersja systemu iOS 17.5 nie została jeszcze wydana, ale my już mamy dla was oficjalna i pełną listę zmian i nowości. Oto ona! aktualizacja 2

Najnowsze oprogramowanie wprowadza następujące zmiany:

 • Tryb offline w Apple News+ – umożliwia dostęp do kanału Dzisiaj i karty News+ bez połączenia z internetem.
 • Quartiles – nowa gra słowna dostępna w Apple News+, codziennie oferująca nowe wyzwania.
 • Międzyplatformowe wykrywanie śledzenia – alarmuje użytkowników, gdy lokalizator Bluetooth, którego nie posiadają, porusza się razem z nimi.
 • Dystrybucja internetowa dla programistów z UE – pozwala programistom dystrybuować aplikacje bezpośrednio przez internet, omijając App Store.
 • Tryb naprawy – umożliwia wysłanie iPhone’a do serwisu, przy jednoczesnym zachowaniu funkcji lokalizacyjnych i blokady aktywacji.
 • Zmiany estetyczne w Apple Podcasts – kolor tła widżetu zmienia się w zależności od kolorystyki okładki aktualnie słuchanego podcastu.
 • Menu stanu baterii dla iPadów – dostarcza szczegółowe informacje o maksymalnej pojemności baterii i liczbie cykli ładowania.
 • Nowe funkcje anty-śledzenia – ulepszenia w ustawieniach prywatności, umożliwiające lepszą kontrolę nad dostępem aplikacji do danych lokalizacyjnych.

Jeśli chodzi o oficjalną listę zmian to nie wygląda ona tak pokaźnie jak ta powyżej. Zobaczcie sami.

Oficjalna lista zmian w systemie iOS 17.5

iOS 17.5 - oficjalna i pełna lista zmian oraz nowości ciekawostki system iOS 17.5, oficjalna lista zmian w systemie iOS 17.5, kiedy iOS 17.5, iOS 17.5 Finalna wersja systemu iOS 17.5 nie została jeszcze wydana, ale my już mamy dla was oficjalna i pełną listę zmian i nowości. Oto ona! iOS17.5

Apple News

 • Tryb offline w Apple News+ zapewnia dostęp do kanału Dzisiaj i karty News+, nawet gdy nie masz połączenia z internetem.
 • Quartiles to nowa i oryginalna codzienna gra słowna, która jest teraz dostępna w Apple News+.
 • Tablica wyników w News+ Puzzles daje dostęp do nowych danych graczy dla Crossword, Mini Crossword i Quartiles, w tym statystyk i pasm.

Powiadomienia o śledzeniu

 • Międzyplatformowe wykrywanie śledzenia zapewnia użytkownikom powiadomienia, jeśli kompatybilny tracker Bluetooth, którego nie posiadają, porusza się z nimi, niezależnie od systemu operacyjnego, z którym urządzenie jest sparowane.

Jak widzicie w oficjalnej liście zmian nie ma zbyt wiele.

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 155

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top