ios17.6 1

iOS 17.6 beta 1 i iPadOS 17.6 beta 1 dostępne do pobrania

iOS 17.6 beta 1 i iPadOS 17.6 beta 1 właśnie zostały wypuszczone. Co się zmieniło w nowych systemach w wersji beta? Oto lista zmian i nowości.

Apple udostępniło właśnie pierwsze wersje beta nadchodzących aktualizacji systemów iOS 17.6 oraz iPadOS 17.6 dla zarejestrowanych programistów. Te wersje beta są dostępne w celach testowych, aby deweloperzy mogli je ocenić i dostosować swoje aplikacje do nadchodzących zmian. Oczekuje się, że finalne wersje oprogramowania zostaną udostępnione użytkownikom kilka tygodni.

iOS 17.6 beta 1 i iPadOS 17.6 beta 1 dostępne do pobrania ciekawostki nowości i zmiany w systemie iOS 17.6 beta 1, iPadOS 17.6 beta 1, iOS 17.6 beta 1, co nowego w iOS 17.6 beta 1  iOS 17.6 beta 1 i iPadOS 17.6 beta 1 właśnie zostały wypuszczone. Co się zmieniło w nowych systemach w wersji beta? Oto lista zmian i nowości. aktualizacja 3

Programiści zarejestrowani w programie deweloperskim Apple mogą zainstalować wersje beta poprzez aplikację Ustawienia na swoich urządzeniach. Aby to zrobić, należy przejść do sekcji “Aktualizacja oprogramowania”, a następnie wybrać opcję “Aktualizacje beta”. Stamtąd można włączyć wersję beta dla iOS 17 lub iPadOS 17. Do pobrania i instalacji wersji beta wymagany jest Apple ID, który jest powiązany z kontem programisty.

Nowe funkcje i usprawnienia w iOS 17.6

Wszystkie funkcje zapowiedziane przez Apple dla iOS 17 zostały już wdrożone. Dlatego nie jest do końca jasne, jakie nowe funkcje pojawią się w iOS 17.6. Prawdopodobnie aktualizacja ta będzie zawierała głównie poprawki błędów i usprawnienia wydajności. Może również wprowadzać drobne ulepszenia istniejących funkcji.

Możliwe, że Apple skoncentruje się na poprawie bezpieczeństwa w tej aktualizacji. Regularnie pracują nad zwiększaniem poziomu ochrony danych użytkowników, więc możemy spodziewać się nowych zabezpieczeń i poprawek błędów związanych z bezpieczeństwem.

Oczekuje się, że iOS 17.6 oraz iPadOS 17.6 będą jednymi z ostatnich aktualizacji dla iOS 17 i iPadOS 17. Apple zazwyczaj koncentruje swoje wysiłki na rozwijaniu kolejnych wersji systemów operacyjnych, co oznacza, że większość zasobów firmy wkrótce zostanie skierowana na prace nad iOS 18.

Dziś wydane zostały także pierwsze bety systemów: tvOS 17.6, VisionOS 1.3, watchOS 10.6, macOS 14.6.

Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top