ios17

iOS 17 poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji

W sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat iOS 17. Jak się okazuje najnowsza wersja systemu poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji i więcej.

W ostatnich latach, system operacyjny iOS firmy Apple stał się jednym z najważniejszych elementów smartfonów iPhone. Co roku firma wprowadza do systemu operacyjnego nowe funkcje, aby poprawić jego funkcjonalność i użytkowanie.

Według informacji opublikowanych na chińskim portalu społecznościowym Weibo, Apple planuje wprowadzić wiele nowych funkcji w nadchodzącej wersji systemu operacyjnego iOS 17. Nowości dotyczą m.in. ekranu blokady, Apple Music oraz biblioteki aplikacji.

iOS 17 – co nowego? Lista zmian i nowości

iOS 17 poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji ciekawostki Wallet, użytkowanie, udostępnianie, system iOS 17, projekt, personalizacja, motyw, minimalistyczny interfejs, Locator, ios 17 system requirements, ios 17 supported devices, ios 17 siri po polsku, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 jakie modele, ios 17 devices, ios 17 co nowego, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, funkcjonalność., ekran blokady, dostosowanie, biblioteka aplikacji, Apple music, Apple  W sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat iOS 17. Jak się okazuje najnowsza wersja systemu poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji i więcej. iOS17 1

Jedną z najważniejszych zmian, jakie pojawią się w iOS 17, będzie możliwość zmiany rozmiaru czcionki ekranu blokady. Dotychczas użytkownicy mieli ograniczone możliwości personalizacji ekranu blokady, co często prowadziło do frustracji. Dzięki nowej funkcji, każdy użytkownik będzie mógł dopasować rozmiar czcionki ekranu blokady do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań.

Kolejną ciekawą funkcją, którą Apple wprowadzi w iOS 17, będzie możliwość udostępnienia niestandardowych projektów ekranu blokady innym użytkownikom iPhone’a. Ta funkcja będzie szczególnie przydatna dla twórców projektów i motywów, którzy chcą udostępnić swoje projekty innym użytkownikom iPhone’a.

Apple Music, popularna aplikacja streamingowa, również zostanie ulepszona w iOS 17. Nowa wersja aplikacji będzie miała bardziej minimalistyczny interfejs, co ułatwi nawigację użytkownikom. Ponadto, użytkownicy będą mieli możliwość przeglądania tekstu piosenek Apple Music na ekranie blokady, co jest świetnym udogodnieniem dla miłośników muzyki.

Biblioteka aplikacji również zostanie usprawniona w siedemnastce. Nowa funkcja umożliwi użytkownikom ręczne zmienianie folderów biblioteki aplikacji. W ten sposób każdy użytkownik będzie mógł dostosować swoją bibliotekę aplikacji do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań.

Według Marka Gurmana, dziennikarza Bloomberga specjalizującego się w informacjach o Apple, w nowej wersji iOS zaktualizowane zostaną również aplikacje Portfel i Znajdź. Niemniej jednak, na razie nie ma więcej informacji na temat tych aktualizacji.

iOS 17 poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji ciekawostki Wallet, użytkowanie, udostępnianie, system iOS 17, projekt, personalizacja, motyw, minimalistyczny interfejs, Locator, ios 17 system requirements, ios 17 supported devices, ios 17 siri po polsku, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 jakie modele, ios 17 devices, ios 17 co nowego, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, funkcjonalność., ekran blokady, dostosowanie, biblioteka aplikacji, Apple music, Apple  W sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat iOS 17. Jak się okazuje najnowsza wersja systemu poprawi ekran blokady, Apple Music i bibliotekę aplikacji i więcej. ios17

Wprowadzenie nowych funkcji w iOS 17 ma na celu ulepszenie funkcjonalności i użytkowania systemu operacyjnego iPhone’a. Oczekujemy, że nowości pozytywnie wpłyną na doświadczenie użytkowników i przyczynią się do jeszcze większej popularności iPhone’a. Jednak, jak zawsze, ostateczne potwierdzenie wszystkich informacji o nowym systemie i jego funkcjach zostanie ogłoszone przez Apple podczas oficjalnej premiery systemu operacyjnego.

Dla przypomnienia dodamy, że oficjalna prezentacja nowych systemów odbędzie się 5 czerwca 2023 roku podczas keynote, które otworzy tegoroczne WWDC 2023. Nie wiem jak wy, ale my nie możemy się już doczekać!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top