ios17

iOS 17 – rendery aplikacji Zdrowie i Portfel

Na nieco ponad miesiąc przed oficjalną premierą iOS 17, zaszumiało w sieci z powodu pojawianie się renderów aplikacji Portfel i Zdrowie.

Najważniejsze zmiany dotyczą przeprojektowania dwóch kluczowych aplikacji: Wallet (Portfel) i Health (Zdrowie). Informacje pochodzą od informatora o pseudonimie Analyst941, który zdobył uznanie w przeszłości, zdradzając istotne szczegóły dotyczące iPhona 14 Pro oraz Dynamic Island. Jego wkład w dziedzinie przecieków można zatem uznać za wiarygodny.

Zdaniem informatora w przypadku aplikacji Wallet, Apple zamierza uprościć jej użytkowanie, wprowadzając nowy sposób organizacji przechowywanych kart.

Aplikacja Wallet (Portfel) w iOS 17

iOS 17 - rendery aplikacji Zdrowie i Portfel ciekawostki zrzuty ekranu, zarządzanie kartami, wyciek, uproszczenie, strona startowa, sekcje, screeny z iOS 17, przypinanie, nowości w systemie iOS 17, iPhone, iPad, ios 17 supported devices, iOS 17 screeny, ios 17 release date, ios 17 kiedy, ios 17 jakie modele, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, interfejs, Apple, aplikacja Wallet, aplikacja Health, analityk941  Na nieco ponad miesiąc przed oficjalną premierą iOS 17, zaszumiało w sieci z powodu pojawianie się renderów aplikacji Portfel i Zdrowie. wallet ios17

Dzięki temu użytkownicy będą mogli szybko i łatwo uzyskać dostęp do konkretnych sekcji, w których znajdują się różne rodzaje kart. Dodatkowo, każda sekcja ma zawierać listy związane z aktywnością na poszczególnych kartach, takie jak transakcje w określonych sklepach. Wprowadzenie takiego rozwiązania ułatwi zarządzanie kartami oraz pozwoli na lepsze zrozumienie historii ich wykorzystania. Istnieje jednak możliwość, że przedstawione sekcje zostaną jeszcze zmodyfikowane przed oficjalnym debiutem systemu.

Aplikacja Health (Zdrowie) w iOS 17

iOS 17 - rendery aplikacji Zdrowie i Portfel ciekawostki zrzuty ekranu, zarządzanie kartami, wyciek, uproszczenie, strona startowa, sekcje, screeny z iOS 17, przypinanie, nowości w systemie iOS 17, iPhone, iPad, ios 17 supported devices, iOS 17 screeny, ios 17 release date, ios 17 kiedy, ios 17 jakie modele, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, interfejs, Apple, aplikacja Wallet, aplikacja Health, analityk941  Na nieco ponad miesiąc przed oficjalną premierą iOS 17, zaszumiało w sieci z powodu pojawianie się renderów aplikacji Portfel i Zdrowie. health ios17

Druga aplikacja, która przechodzi gruntowną przemianę, to Health. Apple planuje uproszczenie interfejsu, dając użytkownikom możliwość przypinania swoich ulubionych elementów do strony startowej aplikacji. To pozwoli na szybki i wygodny dostęp do najważniejszych dla nich informacji, takich jak statystyki aktywności fizycznej czy wyniki badań medycznych.

Chociaż na podstawie wyżej zaprezentowanych zrzutów ekranu nie można odczytać więcej szczegółów dotyczących zmian w iOS 17, warto zwrócić uwagę na ogólną tendencję, jaką Apple wydaje się kontynuować – uproszczenie i ułatwienie korzystania z systemu oraz aplikacji. To świadczy o chęci dostosowania się do potrzeb i oczekiwań użytkowników, którzy poszukują coraz bardziej intuicyjnych i przyjaznych rozwiązań.

Warto pamiętać, że przedstawione informacje pochodzą z nieoficjalnych źródeł, a ostateczny wygląd i funkcjonalność systemu iOS 17 poznamy dopiero po oficjalnej prezentacji, która odbędzie się za nieco ponad miesiąc. Mimo to, screeny te z pewnością podsycają zainteresowanie fanów Apple oraz budują oczekiwania względem nowego oprogramowania. System iOS 17 ma szansę przynieść wiele korzyści dla użytkowników iPhone’ów i iPadów, poprawiając komfort użytkowania tych urządzeń.

Jak widzimy, Apple nie przestaje inwestować w rozwój swojego systemu operacyjnego, dążąc do ciągłego ulepszania i wprowadzania nowych funkcji. Tym samym firma z Cupertino dba o swoich użytkowników i ich potrzeby, starając się być liderem na rynku smartfonów i tabletów. Z niecierpliwością czekamy na premierę iOS 17 i mamy nadzieję, że oprócz zmian w aplikacjach Wallet i Health, oprogramowanie przyniesie wiele innych ulepszeń, które sprawią, że korzystanie z iPhone’ów i iPadów stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Co o tym musicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 345

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top