ios18 10

iOS 18 otrzyma dużą aktualizację ekranu głównego

Według ostatnich doniesień tegoroczny system iOS 18, ma przynieść znaczące zmiany w kwestii personalizacji i konfiguracji ekranu głównego.

Informacje te pochodzą od Marka Gurmana, znanego analityka i dziennikarza Bloomberga, który w swoim najnowszym wydaniu newslettera Power On podzielił się przemyśleniami na temat przyszłych aktualizacji systemu iOS. Gurman, nie ujawniając szczegółów, zaznaczył, że Apple zamierza zaoferować użytkownikom iOS 18 większą swobodę w dostosowywaniu ich interfejsu użytkownika, co stanowi odejście od dotychczasowej, stosunkowo sztywnej polityki firmy w tej materii.

Na tegorocznym Apple WWDC, które tradycyjnie odbywa się w czerwcu, spodziewana jest prezentacja iOS 18 wraz z innymi innowacjami i aktualizacjami oprogramowania.

iOS 18 otrzyma dużą aktualizację ekranu głównego ciekawostki system iOS 18, kiedy iOS 18, iOS 18, aktualiacja  Według ostatnich doniesień tegoroczny system iOS 18, ma przynieść znaczące zmiany w kwestii personalizacji i konfiguracji ekranu głównego. iOS18 1

Oprócz nowych możliwości konfiguracji ekranu głównego, branża spekuluje o wprowadzeniu przez Apple nowych funkcji z zakresu sztucznej inteligencji (AI), które będą miały na celu wsparcie użytkowników w zarządzaniu codziennymi zadaniami. Oczekuje się, że Siri, asystent głosowy Apple, zyska nowe umiejętności oparte na generatywnej sztucznej inteligencji, podobne do możliwości, jakie oferuje ChatGPT, lecz Gurman sugeruje, że firma może pójść inną drogą, skupiając się na bardziej praktycznych narzędziach AI.

Inne przewidywane zmiany dotyczą integracji standardu RCS w aplikacji Wiadomości, co ma ułatwić komunikację pomiędzy użytkownikami iOS i Androida, oraz wprowadzenie drobnych modyfikacji wizualnych w interfejsie. Zmiany te mają na celu nie tylko uatrakcyjnienie systemu dla użytkownika, ale także zwiększenie jego funkcjonalności i interoperacyjności z innymi platformami.

Analityk Bloomberg podkreśla również, że wewnątrz firmy Apple panuje przekonanie, iż iOS 18 może być jedną z największych aktualizacji oprogramowania w historii iPhone’a, co budzi oczekiwania zarówno wśród użytkowników, jak i obserwatorów rynku technologicznego.

Z uwagi na to, że Apple tradycyjnie nie komentuje plotek ani spekulacji przed oficjalnymi ogłoszeniami, informacje te należy traktować z pewnym dystansem. Jednakże, biorąc pod uwagę historię innowacji firmy i jej dążenie do ciągłego ulepszania produktów, można oczekiwać, że iOS 18 rzeczywiście wprowadzi świeże podejście do personalizacji i użytkowania urządzeń Apple.

Źródło:

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 344

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top