iOS 8.4 beta 1 przenosi audiobooki z Muzyka do iBooks polecane, ciekawostki zmiany, iOS 8.4 beta 1, iOS 8.4, ibooks, audiobooki z muzyka do ibooks, audiobook, Apple  Kolejną zmianą jaka pojawiła się w nowej becie iOS 8.4, która została udostępniona dziś w nocy jest przeniesienie audiobooków z aplikacji Muzyka do aplikacji iBooks. Muzyka 1300x700

iOS 8.4 beta 1 przenosi audiobooki z Muzyka do iBooks

Kolejną zmianą jaka pojawiła się w nowej becie iOS 8.4, która została udostępniona dziś w nocy jest przeniesienie audiobooków z aplikacji Muzyka do aplikacji iBooks.

Audiobooki, które do tej pory dostępne były w aplikacji Muzyka od nowej wersji iOS 8.4 dostępne będą w aplikacji iBooks. Po pobraniu lub zsynchronizowaniu iUrządzenia, audiobook będzie automatycznie dostępny w sekcji Audiobooks w aplikacji iBooks.

iOS 8.4 beta 1 przenosi audiobooki z Muzyka do iBooks polecane, ciekawostki zmiany, iOS 8.4 beta 1, iOS 8.4, ibooks, audiobooki z muzyka do ibooks, audiobook, Apple  Kolejną zmianą jaka pojawiła się w nowej becie iOS 8.4, która została udostępniona dziś w nocy jest przeniesienie audiobooków z aplikacji Muzyka do aplikacji iBooks. audio

Jak widzicie na powyższym obrazku książki audio wyposażone zostały w specjalną małą ikonkę słuchawek, po to, aby było można szybko rozpoznać, że dana książka to audiobook.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry