iOS 9.3.1 tuż za rogiem? polecane, ciekawostki nie działają linki w iOS, jak naprawić błąd linków w ios, iPhone, iPad, iOS 9.3, błąd safari  Apple oficjalnie potwierdziło istnienie w iOS błędu, który nie pozwala wielu użytkownikom otwierać linki w Safari i poinformowało, że już wkrótce udostępni aktualizację iOS. iOS9

iOS 9.3.1 tuż za rogiem?

Apple oficjalnie potwierdziło istnienie w iOS błędu, który nie pozwala wielu użytkownikom otwierać linki w Safari i poinformowało, że już wkrótce udostępni aktualizację iOS.

Problem występuje nie tylko w najnowszej wersji iOS 9.3, ale także w starszych wersjach iOS. Błąd uniemożliwia otwarcie linku z notatek, czy iMessage w przeglądarce Safari, ponieważ po kliknięciu na link przeglądarka się zawiesza.

iOS 9.3.1 tuż za rogiem? polecane, ciekawostki nie działają linki w iOS, jak naprawić błąd linków w ios, iPhone, iPad, iOS 9.3, błąd safari  Apple oficjalnie potwierdziło istnienie w iOS błędu, który nie pozwala wielu użytkownikom otwierać linki w Safari i poinformowało, że już wkrótce udostępni aktualizację iOS. Safari3

Pisaliśmy już o tym kilka dni temu. Wpis na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Apple wydało w tej sprawie oficjalne oświadczenie w którym to poinformowało, że wie o istnieniu błędu i że już wkrótce udostępni specjalną aktualizację iOS, czyli zapewne wersję iOS 9.3.1, która błąd ten naprawi.

W tej chwili jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie JavaScript W zaawansowanych ustawieniach Safari.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry