iOS 9.3.2 beta 2 blokuje możliwość całkowitego wyłączenia animacji w iPhone polecane, ciekawostki Youtube, wyłączenie animacji w iOS, Wideo, iPhone, iPad, iOS 9.3.2, Apple, 9.3.2 blokuje możliwość wyłączenia animacji  Jakiś czas temu opisywaliśmy Wam sposób, prosty sposób, dzięki któremu możliwe było całkowite wyłączenie animacji w iPhone, iPad, czy iPod touch. iPhone6sPlus3.onetech.pl

iOS 9.3.2 beta 2 blokuje możliwość całkowitego wyłączenia animacji w iPhone

Jakiś czas temu opisywaliśmy Wam sposób, prosty sposób, dzięki któremu możliwe było całkowite wyłączenie animacji w iPhone, iPad, czy iPod touch.

Jeśli nie pamiętacie jak to się robiło, to link do instrukcji jest tutaj. Dodatkowo poniżej umieszczam film na którym możecie zobaczyć jak działa iPhone z wyłączonymi animacjami.

Niestety wszystko wskazuje na to, że najnowsza beta iOS 9.3.2, która została udostępniona kilka dni temu blokuje ten trik, a raczej błąd, który dostępny był w iOS już od dłuższego czasu.

Zatem jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze iUrządzenie chodziło szybciej, dzięki temu, że wyłączyliście w nim animacje, to pod żadnym pozorem nie instalujcie najnowszej bety iOS 9.3.2.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry